Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten beszerző bérigény...

Budapesten beszerző bérigény 3 év tapasztalattal?

Figyelt kérdés
SSC-knél milyen bérigényt lehet megadni egy csak angolos beszerzői pozícióra 3 év tapasztalattal?

2019. szept. 21. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

A profession.hu Bériránytűje nettó 300-at mutat (bruttó ~450k), ez a Budapesten, azonos munkakörben keresők átlagos bérigénye, tehát NEM amit a munkáltatók ajánlanak, hanem amit a munkakeresők kérnek ezért a pozícióért Bp-n.

[link]

2019. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérj nettó 350 ezret. Én 2 év után vidéken kaptam 300-at.
2019. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló!

Szerinted ha megadok egy 360-380as sávot, akkor megadnák a 360at?

2019. szept. 21. 16:00
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Azért vicc hogy 350 ezret ér az a munka amihez annyit kell tudni hogy rányomsz hogy "order". Az meg még nagyobb vicc hogy csomóan még ezt is el tudják bszni. Egy orvos meg kezd nettó 160-al. Vicc ez az ország, nem csoda hogy itt tartunk...
2019. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én napi több tucat ajánlatot kérek be, ajánlatokat összesítek, igazoltatok, megrendeléseket írok, korábbi megrendeléseket follow uppolok, ártárgyalásokat végzek, szolgáltatási szerződéseket kötök, partnerekkel és szállítókkal találkozok, illetve tárgyalok angolul, németül és magyarul, ezenkívül riportálok és statisztikákat készítek a feletteseimnek stb.


Szóval nem csak order gombot nyomok :)

2019. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló! Az nem vicc,hogy egy vidéki segédmunkás 300 nettót kap talicskatologatásért és a munkaidő felében sörözésért? Lehet jönni azzal,hogy az orvos meg a rendőr ennyit meg annyit keres, de van aki a saját jövőjére gondol és piacképes szakmát választ még ha nem is olyan hasznos a munka,mint egy orvos. Én rendőr szerettem volna lenni,de ahogy meghallottam, hogy mennyit keresnek egyből futottam a szomszéd multihoz... Nem mindenki csinálhatja azt,amit a hivatásának érez(ne), mert akkor nem pörögne a gazdaság,turizmus - 150 ezerből senki nem tudna pl nyaralni,kocsit,lakást venni (kivéve valami borsodi faluban 1 millióért..
2019. szept. 21. 21:51
 7/15 anonim ***** válasza:

Nettó 350-et elkérhetsz.

Ez bruttóban 526316 forint.


A beszerzők ennyit keresnek, ha meg stratégiai beszerző, akkor 400-500 is van nettóban.Ez cégfüggő.


Viszont ez egy stresszes munka, a fluktuáció nem is kicsi a beszerzési területeken.

És nem, nem csak két gomb nyomkodásából áll.

2019. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm a válaszodat. A stressz meg emberfüggő, én az előző munkahelyem/pozícióm után a beszerzést egyáltalán nem mondanám stresszesnek.
2019. szept. 22. 08:44
 9/15 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne,ha az utolsó jártas benne, hogy hogyan jelentkezhetnék stratégiai beszerzőnek, ha mindenhol elvárják az ártárgyalási tapasztalatot? Hogy lehet bekerülni kezdőként, operatív/tranzakciós beszerzés tapasztalattal?
2019. szept. 22. 08:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Stratégiai beszerző általában több év beszerzési tapasztalattal lehetsz csak. Nálunk általában 3 év után lehettél az.
2019. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!