Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legkönnyebben ill....

Melyik a legkönnyebben ill. legnehezebben betölthető státusz, amihez gépészmérnöki diploma szükséges?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lenne szükségem, melyik mérnöki státuszhoz szükséges komoly tudás és mihez kell ugyan gépész diploma, de nevetségesen egyszerű a feladat? Magyarországi viszonylatra vagyok kíváncsi. Valóban nagyon sok mérnöki pozíció csak a nevében bonyolult, hétköznapi ember is el tudná látni ezeket a feladatokat?

2019. szept. 24. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű példa: folyamatmérnök

Feladatok:Meetingek, kapcsolattartás a vezetőséggel, munkalapnyomtatás, csoportvezetősködés, műszakbeosztás írása stb...

2019. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, valóban sok mérnöki munka betanítható lenne egy érettségisnek is. De az igazán komoly dolgokhoz sok év szakmai tapasztalat, és sok egyetemi komplex tárgy ismerete szükséges.

Én ugyan villamosmérnök vagyok, de ahol dolgoztam, ott kb a főnök végzett érdemi villamostervezést, meg volt egy infós, aki elég jól értett a PLC-khez, ipari irányításhoz, a többiek nagyjából technikusi munkát végezték vagy kereskedelemmel foglalkoztak.

2019. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!