Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy back office állásnál van...

Egy back office állásnál van dress code?

Figyelt kérdés
Adminisztrációs back office állásról lenne szó egy banknál.
2019. szept. 25. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Van, igen.

Azért, mert nem ügyfelekkel dolgoztok, még nem lehet tanga papucsban járni dolgozni. Nyilván nem kell öltöny, meg kiskosztüm, de azért egy business casual elvárt.

2019. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam rövidgatyában strandpapucsban bejárni a kosztüm+magassarkú kombót se bírom.
2019. szept. 25. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Cége válogatja. Nálunk konkrétan nincs dress code, csak ne gyere szakadt ruhákban. Én farmer, póló meg pulcsiban szoktam lenni. Bár senki nem szokott kiöltözni ahogy megfigyeltem.
2019. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és nyáron simán bejárhattam rövidnaciban is :DDD.
2019. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jellemzően nincs szerintem, báár bankot nem tudom.


Nekem két munkahelyemnél nem volt.



Egyébként ha már dress code amúgy sincs. Nőként mondom, hogy diszkrimináció, ha a férfi nem hordhat rövidnadrágot.

Mi, nők bemegyünk mondjuk rendesen, térdig érő szoknyában, vállat épphogy fedő felsővel. Egy férfi nem vehet fel amúgy tök normális, nem szakadt, semmi extra, térdig érő nadrágot?

Ráadásul jellemzően mi, nők vagyunk fázósabbak, úgyhogy a vita, hogy a klíma 23-ra legyen állítva, de más akkor is fázik, ha 28-ra van, még élénkebb, ha a fázós nő van kicsi ruhában, szandálban, a meleget nem bíró férfi hosszúnadrágban és zárt cipőben.

2019. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken nem dresscode van, hanem józan paraszti ésszel belátható szokások. Magyarul csak ésszel.
2019. szept. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!