Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy férfi miért büszke a...

Egy férfi miért büszke a sikertelenségére?

Figyelt kérdés

20. érettségi osztálytalálkozón mesélte vigyorogva, lelkesen és szinte büszkén hogy érettségi óta számát sem tudja hány munkahelyen és országban dolgozott, Londonban ruhatárosként és szobaszervízben, gyorsnyomdában, szórólaposként, aztán Spanyolországban fotózott meg hotel animátor volt, utána Németországban régészeti ásatáson dolgozott.


Kb. ennyit tudtam megjegyezni a végtelen munkahelyek számából.


És tényleg úgy tűnt hogy szerinte ez nagyon menő és irigyelni való életmód.



2019. szept. 29. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén vigyorogva tud róla mesélni, az siker. A siker az, hogy azt csinálod amit szeretsz és úgy élsz belőle, ahogy szeretnél. Még egy Trabantom sem volt soha és egy panelban élek, de garantálom, uogy a magyar lakosság 95%-ánál sikeresebb vagyok.
2019. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Világot látott, kiprobált sok mindent. Olyan kalandor típus. Én nem vagyok ilyen, de ettől még nem szólnám le.

Ettől miért lenne sikertelen??

A régészeti ásatást én is kipróbálnám 😊

2019. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki ez jó, neked mi bajod vele?

Valamit biztosan tud, ha ennyi interjún ő lett a kiválasztott.

2019. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

# 3


Ezek nem rendes munkák, csak segédmunkák. Bárkit felvesznek rá, ha tud írni és olvasni. 40 évesen szerintem egy férfi ezzel ne dicsekedjen.

2019. szept. 29. 13:46
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle.


Amúgy a kifejezés, amit keresel, az "eltérő értékrend".

2019. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos nagyon sikeres vagy, ha idegenek dolgával foglalkozol, kérdéseket írogatsz róluk...
2019. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Segédmunkára sem vesznek fel mindenkit...
2019. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Arra büszke hogy mozgalmas életet él, sok országban megfordult, nem egy helyen húzza az igát 10 éve. Általánosságban tényleg nem irigylésre méltó melókat végzett, de nekem is van ismerősöm aki sokkal szívesebben járja a világot kötetlenül, mint hogy leragadjon egy helyen és karriert építsen. Szerintem ez nem sikertelenség, csak nagyobb a kalandvágya mintsem leragadjon egy mókuskerékben.
2019. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg irigylésre méltó. Bejárta a világot, sokat élt külföldön, és mosolyogva, elégedetten mesél róla. Ehhez képest te nem értél el semmit az életben, középszerű, unalmas, semmitérő életed van és beleugatsz más életébe. Ki is itt a sikertelen?
2019. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet sikertelenség, ha az illető boldogan tud mesélni róla. Te is ilyen boldogan meséltél a saját 'sikeres' életedről?
2019. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!