Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 ev alatti tamogatas a TB-n...

25 ev alatti tamogatas a TB-n kivul allja a fizetesem is?

Figyelt kérdés
Felvettek egy munkahelyre 25 ev alatti tamogatassal be vagyok jelentve minden szep es jo , csak hogy ho vegen 160ezer ft-os fizetest irtam ala amibol 100ezret ha lattam azt is kasszabol kaptam meg . A fizetesem ok alljak marmint a munkaltato vagy pedig a program allja amiben vagyok? Mer ha allja akkor zsebre rakjak a reszem vagy mi?....

2019. szept. 30. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Micsoda? Még nem kaptad meg a házat???
2019. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Az a 160ezer bruttó vagy nettó? Mert ha bruttó akkor 104 ezer körül kell, hogy kapj.
2019. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit aláírtál, az a bruttó béred. Ebből neked a 66,5% jár. Amit kifizethet a kasszából kp-ban.
2019. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

üdvözlet a felnőttek világában, a diákmunkával ellentétben itt nem 15, hanem 34,5 % adó- és járulékfizetési kötelezettséged van - vagyis 160k bruttó fizetés az nettóban bizony csak 106k

[link]

2019. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elnezest

Netto 160 :D amit kezhesz kene kapnom, 220ezer korul van a bruttom a szerzodes szerint

2019. szept. 30. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

3 hónapig 100%-ban vagy 10 hónapig kap bér és jarulektàmogatast a munkáltató. De előtte neki kell kifizetnie a béredet nettóban ( mindegy hogy kp vagy utalás) és a járulékaidat elutalni majd 14-ig benyújtani az elszámoló lapokat es 25-28 között megkapja a tàrgyidőszaki támogatást.


Tört hónap vagy jelenléti ív is számít, befolyásolhatja a tényleges nettódat.

2019. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én elōzō munkahelyemen is ezt csinálták!A munkaügyi központon keresztül foglalkoztattak, akit csak tudtak. A munkaügyi fél évig fizette a fizut, ezt íratták alá velünk, de kp-ban több tízezerrel kevesebbet adtak oda, a többit a cég zsebrerakta. Amikor lejárt a félév, akkor meg bemódosították a szerzödést az alacsonyabb bérre, és onnantól kezdve átutalással fizettek, mert ott már nem volt csalás, nem tudtak lebukni....
2019. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor minek írtad alá hogy annyit vettél àt, nem kevesebbet?
2019. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a támogatás nem neked szól, hanem a munkáltatónak. Téged csak annyiban érint, hogy havonta alá kell írnod a papírt, h átvetted a fizut, annyit amennyi a szerződésbe van. Hogy ki fizeti ki neked, az a te szempontból lényegtelen. De egyébként a munkáltató fizeti és majd kapja vissza ezt a pénzt
2019. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!