Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem az egyik bank...

Jelentkeztem az egyik bank által meghirdetett állások egyikére szerdán, de még nem érkezett válasz. Lehet olyat, hogy ugyanezen város, ugyanezen bankjának egy másik állására jelentkezzek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerda óta csak 2 munkanap telt el...
2019. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Semmi nem tiltja, de általában a jelentkezési rendszer nem szokta engedni. Vagy rangsorolja a jelentkezéseket,(és az előző eredménye után kezdődik a következő helyen állónál a kiválasztási folyamatban a részvételed) vagy automatikusan "eltiltást" kapsz x időre ha az egyik állásra nem vettek fel.
2019. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy lehet, és engedi is a rendszer, gondolom külön kiírás az a pozi is. Plussz jó pont hogy más pozi is érdekel ott.
2019. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Arra gondoltam, hogy ha nem jönne össze ez az állás, és ugyanott jelentkeznék egy másikra, az nem tűnne amolyan amatőrfesztiválnak részemről, hogy úgymond "kaparom az ajtót" náluk?
2019. okt. 5. 21:19
 5/13 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy ők nem gondolnák-e ezt?
2019. okt. 5. 21:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nos ez egy macska- egér játék...ők egy kicsit kivárnak, nehogy azt vélélmezze a jelentkező, hogy rá vártak..ha te viszont mindenfélre jelentkezel, az nem baj, de látják, hogy szarban vagy, tehát bagóért is megvehetnek (miközben pont nagyon kellene egy alkalmas ügyintéző)


Ez egy sima húzd meg, erszd meg...a bank úgy csinál, mintha...aztán te meg azt hiszed, hogy nem kellesz..pedig igen, csak váratnak..hadd főlj a levedben..


A döntés nálad.


Ilyenkor jön az az aranyigazság, hogy kapcsolat nélkül nehezebb, vagy esélytelen.

Ne add fel.

2019. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akár több hét is eltelhet mire felhívnak. Én takarék bankba adtam be a jelentkezést 3 pozícióra is, elsőt elutasították és automatikusan a másik 2-t is ugyanis ez úgy működik náluk hogy ha 1x elutasítanak akkor a többinél is. Ezt egy munkaerő kölcsönző mondta nekem aki felhívott hogy beajánljon a takarék bankhoz de amikor mondtam neki hogy már jelentkeztem akkor mondta hogy így sajnos felesleges hozzájuk többször jelentkezni mert mindig el fognak utasítani. Nem tudom te hova jelentkeztél, lehet hogy máshol nem így van.
2019. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor megpróbálok türelmesen várni, aztán hátha lesz valami.
2019. okt. 6. 07:15
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem tűnik annak. Tudod, egész más szemszögből néznek a hr-sek, és azt is nézik, ki mennyire akar ott dolgozni. Mindenképpen plusszpont hogy házon belül jelentkeztél két pozícióra, hidd el.
2019. okt. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
2 nap nem sok
2019. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!