Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Festo gyár mint...

Milyen a Festo gyár mint munkahely?

Figyelt kérdés
Milyenek a munka körülmények, üllő vagy álló a munkavégzés pl.egy operátornak. Mennyi a fizetés illetve milyen ott a légkör ?

2019. okt. 9. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam ott, még haveri körömmel, és konkrétan a mai napig emlegetjük mint vicc tárgya, nem is azért mert annyira jó volt:D


1. Ha jól tudom, a bruttó fizetés kb 230e Ft-nál mozog, ami semmi.

2. Akik valamire való emberek, folyamat jöttek el a cégtől, és mindenféle fajta embert kénytelen voltak felvenni helyettük, mert a normális nem maradt ott meg.

3. Egyedül a munkakörülményekre nem lehet panasz, mert kb német minőségű az egész gyár, szóval ezt betartják. Tiszta öltözők, tiszta gyáregységek.


4. A fizetésekről még annyit, hogy amikor állítólag nem az arab pasas volt a vezérigazgató, hanem magyar, folyamat emelkedtek a bérek ott is, aztán leváltották.


5. A légkörről mint emberekről annyi a véleményem, hogy igazi nyomorult társaság, akik szeretik más munkáját figyelni, és más életét kibeszélni, mert az övék annyira sz@r. Tisztelet a kivételnek.


6. Ülő vagy álló munka, az attól függ melyik gyáregységben leszel. Nálunk lehetett ülni, de emlékszem amikor átjöttek a másik gyáregységből, mert megbeszélés volt, akkor lehetett hallani ahogy fújnak ránk, hogy "nézd már meg, bezzeg ezek ülhetnek is". :D Szánalmas.



Utáltam, nem csak a kevés fizu miatt, hanem a két műszak, az emberek, és a hülye szabályaik miatt. Amikor késel 5 percet, és helyette szeretnék ha fél órát ledolgoznál. :D Viszont akik meg busszal jártak be elindulhattak negyed órával korábban. Vicc.

2019. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez kb. minden gyárra igaz, bár a bruttó 230 ilyen munkáért nagyjából reális és gondolom, erre még rájönnek különböző pótlékok is.
2019. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 Nem jártam végig az összes gyárat, szóval lehet igazad van.

Nem igazán jönnek rá pótlékok, ezt a fizut olyan ismerősöm kapta, aki kb 6 éve dolgozik ott, és így vitt haza olyan nettó 150-160-at pótlékokkal együtt.

2019. okt. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a reális.

A Festo pedig nagyon előrejár a magyar viszonyok között a lean-ben.

2019. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért egy gyári munkánál érthető, hogy nem szabad késni. 5 percet késel és le kell dolgozni fél órát. Mi van akkor? Nyilván nem minden nap késik az ember.
2019. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagy gáz hely, nyirják egymást az emberek.
2020. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én most jelentkeztem oda.

Engem is érdekelne milyen 2023 ban.

2023. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!