Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek ma Magyarországon a...

Melyek ma Magyarországon a legtutibb elérhető gazdasági állások?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy a gazdasági szakemberek krémje milyen munkakörökben dolgozik jelenleg. Egy gazdaságelemző vagy alkalmazott közgazdaságtan szakos diáknak merre érdemes orientálódnia, ha a legtöbbet szeretné kihozni a karrierjéből fizetés, presztízs, szakmai fejlődés szempontjából?

2019. okt. 10. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem üzleti elemző állások után érdemes nézni, ha tényleg értesz hozzá. Én most msc szakon tanulok és az egyik tanárom mesélte, hogy az üzleti elemzőket kereső cégek már az egyetemen vadásszák a diákokat, mert olyan ritka aki tényleg jó benneés a nyelvtudása is megvan.
2019. okt. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zolály ***** válasza:
69%
Pénzügyi- vagy gazdaságmatematikus, aktuárius, befektetéselemző, részvényelemző, jegybanki elemző,közgazdasági elemző (angolul ez az economist), ezek a legtutibbak szerintem
2019. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Presztízs szempontból nem top, de fizetés szempontjából messze a legjobb ha elmész valami IT céghez , banki projektre üzleti elemzőnek. (Fizu teteje most 1.2 körül, mire oda jutsz, simán 1.5(
2019. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
A penzugy es szqmvitel az nagyon tutcsi mutcsi
2019. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
business intelligence
2022. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!