Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova menjek dolgozni 21 évesen?

Hova menjek dolgozni 21 évesen?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy gyárban dolgozok Budapesten, de nagyon nem jön be ez az egész (télen meglehet fagyni, nyáron meg meglehet sülni)...

Csak egy gyenge érettségim van amivel sokra nem megyek.

Esetleg valami érettségivel betölthető egyszerű adminisztratív munkát kaphatnék? Vagy elvégezzek egy okj-t?


2019. okt. 11. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha esetleg valamit tanulnál? 0 szakképzettségű emberek után a kutya sem kapkod és marad a gyár/meki/árufeltöltés kombó.
2019. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Munka mellett nem tudom mennyire lehetne tanulni mert 12 órázok, és elég sokba kerül egy gyorstalpaló képzés.
2019. okt. 12. 13:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a bajod hogy fázol meg meleged van keress egy másik gyárat.
2019. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem tudom, hogy lehet nem munka mellett tanulni.
2019. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem csak az időjárás a bajom, hanem az egész rendszer, nem akarok agyatlan munkát csinálni...
2019. okt. 12. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
És mit akarsz csinálni, ha tanulni meg lusta vagy?
2019. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt a munka melletti tanulást úgy értettem, hogy 3 napot dolgozok 3-mat nem... milyen képzés van ami hozzám igazodik? Mert én hétvégén is dolgozok...
2019. okt. 12. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Keresni kell. Van egy csomó OKJs képzés, ami heti 2 nap van, néha csak délután.
2019. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!