Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákok! Ti mire költöttétek a...

Diákok! Ti mire költöttétek a pénzeteket amit nyáron diákmunkával kerestetek?

Figyelt kérdés
Mennyit dolgoztatok és mennyit kerestetek vele? Illetve milyen jellegű munka volt (pl. irodai munka) Mire költöttétek? És ha például ruhára akkor sok ruhát vettetek olcsóbban vagy inkább kevesebbet de márkásat, drágát? Illetve ha vettetek cipőt akkor mennyiért? Előre is köszi a válaszokat.

2019. okt. 12. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Főleg nyaralnként dolgoztam, mert nehéz szakra jártam, évközben nem volt ilyesmire időm. Polgármesteri hivatalban dolgoztam. A fizetést félreraktam és szépen feléltem, kaját vettem belőle, fénymásoltam, söröztem stb. stb, tehát a mindennapokra ment el
2019. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Annó kiegészítettem utána a gyakorlatis ösztöndijjammal és vettem egy xbox360-t
2019. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemet es angol nyelvvizsga illetve jogsi
2019. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat jöhet még🤗
2019. okt. 12. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyári munkám sosem volt, de egyetem második évében 9 hónapot dolgoztam úgy, hogy otthon éltem, arra gyűjtöttem, hogy el tudjak költözni otthonról. Ez sikerült is (havi 70ből kb. 50-et félretettem, de mellette még kellett laptop is), kemény 200.000-rel költöztem el otthonról, amit az első hónapban fel is éltem, mert kellett ez-az az albiba életkezdésnek. Ez 5 éve volt, azóta is dolgozom, már nem diákmunkát.
2019. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden alkalmi munkát bevállaltam (szórólapozás, konyhai kisegítő stb...). Kb 60at kaptam, ebből 30ért vettem magamnak egy új telefont, a többit félre raktam.
2019. okt. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer volt szabadon elkölthető nyári pénzem, akkor nagyjából 300.000 ft-ot szedtem össze a 3 hónap alatt, egy laptopot vettem belőle, 6 éve kiválóan kiszolgál.

Azután mindig volt mire költenem (kaja, lakhatás, bérlet, stb.), nem igazán volt nagy döntés.

2019. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!