Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatnék részmunkaidőbe...

Hol találhatnék részmunkaidőben csomagoló munkát, vagy lehetőleg irodai adminisztrátorit?

Figyelt kérdés

El szeretnék végezni egy egyetemi képzést estin és bevallom őszintén, hogy emellé csak 6 órás munkát vállalnék. Igen, ez az első dolog, amiért nyugodtan lenézhettek...


Irodai adminisztátori munkákban van 3 év tapasztalatom.

Az írott angol nagyjából megértem középfokon, nagyon alapvető színvonalon beszélni is tudok.


Az a gond, hogy takarítói munkák este vannak (mondjuk ez érthető), irodait nem találok. Ha 8 órában keresnék, csőstül lenne adatrögzítői, de így nincs.

Diákként anno mindig csomagoltam, most nem találok csomagolói munkát sem.


Most még megtehetem, hogy kicsit válogatok, kivárok, de ha januárig nem oldódik meg a probléma, akkor sajnos a második félévet már nem tudom elkezdeni, ki kell iratkoznom.


Nem hinném, hogy bírnék kasszázni, mert ha koncentrálni és sietni kell, akkor végem.

Rühellem az embereket és magamnak való is vagyok, _nem tudnék_ egy boltban mosolyogni, jópofizni, aranyosnak lenni és pörögni is.


Ami menne (és már csináltam is, 3 évig (adatrögzítés), többször pár napig (csomagolás)) abban nem találok.



A Profession-ön kívül hol érdemes keresgélni?


2019. okt. 17. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Merre található az a rengeteg adatrögzítői munka? Nekem a 8 órás is jó volna, de egyet se találok.
2019. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már elég idős vagyok, és régóta keresek állást, többek között adatrögzítőit. Naponta kapok sok helyről hírlevelet, tele vannak adatrögzítői munkával, akár teljes, akár részmunkaidőben, de szinte mind diákmunka. Nekem esélyem sincs.

Javaslom, hogy te is iratkozz fel minden lehetséges hírlevélre, időigényes dolog mindet megszerkeszteni, de szerintem biztosan találnál. Példák:

- Profession

- Indeed

- Careejet

- Jooble

- Jobmonitor

- Jobinfo

- Jobrapido

- Cvonline

- Allasod.hu

- A-Z Állásportál

- Trovit

Ezeken kívül minden nap átböngészem a Jófogást, Startaprót és hasonlókat, de nézegetheted a közösségi oldalakat is.

2019. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Íme:

[link]

2019. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!