Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Na most mit csináljak?

Na most mit csináljak?

Figyelt kérdés

szakácsnak jelentkeztem középsuliba, el is kezdődött a gyakorlatom egy helyen.(szeptember óta) jó fejek az emberek, bár van egy akit ha meglátok már feláll a szőr a hátamon. és az életkedvem is elmegy. állandó jelleggel b@aszogat. tele van vele nagyon a ...

na most. nyári gyakorlatomat töltöm, de nekem ez igy nem jön össze úgy érzem..(nagyon sok dologról lemaradok) nagyon mellényúltam.. ugy érzem nem tetszik ez a szakma.. 11.es vagyok. (18 éves, de nem vagyok én még kész a munkára, vagyis erre nem.) szüleim lebeszéltek az autószerelésről, pedig ahhoz lenne kedvem is.

na most ilyenkor mit csináljak?


2010. júl. 17. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit csináljál, hát fejezd be, akkor meglesz ez, meg az érettségid, aztán legfeljebb utána tanulsz még valamit, ha van rá pénzed. Ha meg nincs, akkor dolgozol, aztán abból lesz.
2010. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
más egyéb?
2010. júl. 17. 00:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Befejezed ezt. Érettségi után elmégy nyári munkára egy autószerelőhöz. Ha még akkor is tetszik,akkor azt a szakmát is kitanulod. Ha nem,akkor maradsz szakács.
2010. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már csak egy-két év van hátra fejezd be, utána menj másik munkahelyre, hátha nem a szakma nem tetszik csak maga a munkahely, ha máshol se tetszik akkor tanulj valami mást, beszéld meg a szüleiddel, hogy azt is megfinanszírozzák-e, vagy munka mellett is sok mindent lehet tanulni.

Ha viszont csak most kezdted el inkább menj át másik középiskolába, de előtte jól gondold meg mi az amit csinálnál, esetleg próbáld meg a nyáron kipróbálni.

Az, hogy nincs kedved nyáron dolgozni ne legyen szempont. Ha csak nem tanár leszel sajnos minden nyáron dolgozni fogsz előbb-utóbb megszokod.

2010. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az emberek 95%-a nem azzal keres pénzt, amit az iskolában tanult. Amit az eddigi hozzászólók javasoltak azt mind csinálhatod meg sokminden mást is.

Ha éppen azon töprengsz, hogy merre menjen tovább az életed, jó szívvel tudom ajánlani Robert Kiyosaki Cashflow négyszög című könyvét. (Nem tartozik a nehéz olvasmányok közé).

2010. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt csináld amihez kedved van! Ha nem jön be ez, akkor tanulj autószerelőnek, vagy érettségizz le, utána is hozzáfoghatsz még bármihez. De ha annyira nem szörnyű, és bejezed, akkor lesz egy szakmád, ami kifejezetten nem rossz.
2010. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!