Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek meg lehet oldani?

Szerintetek meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Jelenleg éjszákba fogok menni és olyant lehet hogy délutanra vissza megyek dolgozni?

2019. okt. 27. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem, legalabbis legalisan nem. 11 oranak el kell telni a 2 muszak kozott.
2019. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Hát én direkt rákerestem, és 8 óra a kötelező pihenőidő.

11 órának ÁTLAGban kell kijönnie, azaz ha egyik nap 8 órát biztosít, akkor kell lennie másik napnak, ahol meg legalább 14 órát biztosít.

Hogy ezt az átlagot heti vagy havi szinten nézik, azt nem figyeltem.


Ezt te szeretnéd így, kérdező, vagy a munkáltatód erőlteti?

1x ki lehet bírni, de ne legyen rendszeres, mert mire hazaérsz, fürdesz, eszel, elalszol, jó ha 5-6 órát tudsz aludni, már mehetsz is vissza. Ez hosszú távon veszélyes.

2019. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt én szeretném, mivel cnc gepen dolgozok megyek ma éjjel és mivel aki délután lenne az tappénzen van! De csak ma lenne ugy hogy ejjelbol at megyek delutanba es a heten maradnék delután persze ha lehetséges ilyen?
2019. okt. 27. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
HR-rel beszéld meg, ha akarják, találnak rá megoldást
2019. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!