Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Utolsó gyakornoki nap?

Utolsó gyakornoki nap?

Figyelt kérdés

Ma lesz az utolsó napom egy multinál,mint pénzügyi gyakornok.

4 hónapot voltam itt,heti 2 napot jártam.

Most lejárt a gyakornoki idő valamint sok vizsgám lesz és most azokra szeretnék koncentrálni,mivel jön a vozsgaidőszak lassan.

Nagyon szerettem ezt a céget,engem is nagyon szerettek, én vagyok az egyetlen gyakornokuk és mindenki jóval odősebb nálam.

Hoyan illik elköszönni? Volt akikkel együtt ebédeltem mindig ,együtt dolgoztunk és viszonylag jóban lettünk,de volt akikkel egy szót sem váltottam csak köszöntünk,hoszen annyi távolabb ültek stb.

Gondoltam veszek pár sütit most útközben és beviszem . Valamint egyenkéknt oda kell menni mindenkihez elköszönni,vagy azokhoz felesleges akikkel soha nem beszéltünk? Hogyan köszönjek el,mit illik ilyenkor mondani?

Első gyakornokim volt és eléggé talasztalatlan vgyok, plusz soha nem voltam jó ilyen búcsúzkodásokban:D

Köszi:D

20L



2019. okt. 28. 06:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a főnököddelj beszélj, hogy lesz-e még lehetőség jönni, ha bedolgozod magad az egyetem alatt, akkor utána fix helyed lehet. Szóval ennek függvényében búcsúzkodj.
2019. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!