Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Értek az íráshoz. Hogyan...

OliviaMoore kérdése:

Értek az íráshoz. Hogyan lehetne ebből valamennyi pénzt is csinálni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy Magyarországon nagyon nehéz az írok helyzete és nem kapnak elég elismerést.

Én nagyon szeretek írni és sok vélemény szerint tudok is..

Viszont valamennyi pénzt szeretnék belőle..

Tudom, hogy lehet pályázni írásokkal de szerintem nem sikerülne.


Hogy lehetne ebből karriert, minimális hírnevet és pénzt is csinálni? Nem nagy összegre gondolok, esetleg kiegészítésként.


Mit tennétek a helyemben?

Normális válaszokat, kérlek titeket.


2019. nov. 8. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
E szerint a szöveged szerint sajnos egyáltalán nem tudsz írni. Nem értesz hozzá. Ezt szerkesztő-korrektorként mondom. Nem azért, mert "telefonon írtál", hanem mert eleve közöd nincs az irodalomhoz a szöveged minősége szerint. Keress valami olyan szakmát, ahol teljesíteni is tudsz.
2019. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj egy könyvet.
2019. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Atyám!


Nem egy kérdés kiírásából kellene messzemenő következtetéseket levonni, kedves 1-es!


Kérdező!


Amint látod, nagyon nehéz ügy, mivel még nem is olvastak tőled semmit, de máris lehúznak, mint a xart!


Szerintem írj és próbálkozz kiadóknál, hátha megtetszik valakinek!


Az a baj, hogy ha nem vagy ismert, akkor csak magánkiadás jöhet szóba. Tehát lehet, hogy előbb be kellene robbannod a köztudatba valamivel, hogy aztán bármilyen silánysággal is, de vegyenek, mint a cukrot.


Sajnos itt így megy ez!


Kapcsolatok nélkül nagyon nehéz!

2019. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha szereti pazarolni az idejét, csinálja.
2019. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tanulj hozzá online marketinget. Mert helyetted senki nem fog personal brandet építeni neked, vagy max. annyiért, hogy tönkremész tőle. Papírkönyvvel keresni nem lehet, elviszi a pénzt az előállítás, marketing és adó. De ha e-bookot írsz, az más kérdés. Nézz utána a Kiadom a könyvem-nek. Meg fogsz lepődni!
2019. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ügyes.
2019. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

SEOt tanulj.


A szépirodalmat hagyd meg azoknak, akik nem tesznek két pontot a mondatok végére.

2019. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!