Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemrégiben olvastam Bill...

Nemrégiben olvastam Bill Bentner lóversenyfogadó cégéről és mivel bőven van befektetni való tőkém, azon gondolkodom, hogy létezik-e egy ilyen alap, amibe ha befizetsz, fixen visszahoz havonta x %-ot?

Figyelt kérdés
Főleg ellem a Bentner felére lennék kíváncsi. Vagy bármire ami nem átverés és tényleg nem tudok rajta pénzt bukni. Persze túl szép lenne, hogy igaz legyen, de hátha...

2019. nov. 22. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Akiknek bőven van befektetni való tőkéje az nem a GYK-n kér tanácsot
2019. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
79%
A lóverseny nem tűnik biztonságos, fix hozamot adó befektetésnek :) ha nem akarsz kockáztatni, a legmagasabb kamatot állampapírokkal érheted el.
2019. nov. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: az irigy kutya ne ugasson.

Második kommentelő: ha utána néztél volna, akkor tudnád, hogy algoritmussal dolgoznak, nem kicsiben és fix a nyereség.

2019. nov. 23. 08:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Az állampapír nem jó, én valamilyen jól működő dologba szeretnék befektetni, ami folyamatason hozza a pénzt.
2019. nov. 23. 08:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy hiteles, befektetési szakembert, akivel állítsatok össze egy portfóliót. Nem okos dolog egy dologba fektetni a pénzt, pláne, ha sok van belőle. Én személy szerint nem hiszek a gyors meggazdagodást ígérő "befektetésekben". Spekulálni persze lehet, de ne nevezzük befektetésnek. Én nem ismerem ezt a céget, de nagyon alaposan utána járnék, hogy hová teszem a pénzem. Rengeteg a csaló, piramisjátékra épülő csalás a mai világban. Mindenhol az emberi kapzsiságra építenek. Én a lassú, fokozott és folyamatos építkezésben hiszek, tudom ezek nem "divatos" gondolatok manapság.
2019. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó válaszolónál a pont, bár az ilyen hétfőről keddre gazdagodni vágyok nem is baj ha megégetik magukat, nem maguk vagy nem tisztességesen szerezték azt a pénzt.
2019. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!