Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent az hogy ha egy...

Mit jelent az hogy ha egy cegnel van reszveny opcio?

Figyelt kérdés
Szoval az egyik cegrol tudom hogy van ilyen naluk, de nem teljesen ertem hogy ez hogy mukodik. Meg nem voltam naluk interjuzni de nem szeretnek teljesen tudatlanul odamenni.

2019. dec. 3. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem csak úgy részvényeket adnak, hanem kedvezményes vásárlási lehetőséget. Ez legtöbb esetben technikalitás, Magyarországon nem adhatják ingyen, ezért mondjuk elkérnek 0.0000$-t per részvény. A teljes adagot átlalában 4 év után adják.
2019. dec. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig ez belső infó, ezt nem adhatják csak úgy ki, hogy hogyan működik, de mindenféleképp valamilyen céges részvényvásárlási program, általában valami bónusszal, hogy be is szálljanak az emberek.
2019. dec. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!