Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen mérnöki fizetésnek...

Milyen mérnöki fizetésnek számít amit ajánlottak?

Figyelt kérdés

Minőségügyi mérnök pozíció


Budapesttől nyugatra, még pest megyében autóipari vállalat. Tier 1-es beszállító, japán tulajdonban lévő vállalat.


Tapasztalat: 7 év minőségügyi technikus.

Végzettség: Közgáz BSc, Műszaki menedzser MSc


Bruttó 415.000 forintot ígértek. +10e cafateria


Szerintetek mennyi lenne a reális ilyen tapasztalattal és végzettséggel? Én keveslem.


2019. dec. 5. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%

Akkor valószínű ez a gond.

Ez az erős középfok ez szakmai nyelv és írásban, szóban, telefonon is megy a gördülékeny kommunikáció?

Egyébként ha nem feltétel a mérnöki diploma, akkor nyilván kevesebb lesz a bér is. Ezzel számolni kell ilyen pozícióban.

2019. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%

Csoda hogy felvesznek mérnöki állásba, a műszaki menedzser nem mérnök ugyanis.

Tehát szerintem jó, de érdemes 2 év után körülnézned.

2019. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 nem mérnöki állásról van szó, csak a nevében benne van a mérnök szó.
2019. dec. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem br. 240e-et ajánlottak, erre nevetőgörcsöt kaptam, ennyiért nem váltok és megyek fel BP-re :)
2019. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy évet vállalj be, hogy legyen mérnöki tapasztalatod. (Megéri így is) . Utàna kérj emelést. Ha nem adnak akkor hagyd ott őket.
2019. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!