Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz, hogy egy Vans...

Mi kell ahhoz, hogy egy Vans boltban dolgozhassak?

Figyelt kérdés

2019. dec. 5. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Hogy felvegyenek alkalmazottnak :)


Ész nem kell hozzá, lesz vagy 100 jelentkező - ha azt akarod, hogy felvegyenek, valakinek fizess pár 10 ezer Ft-ot, és tiéd az állás (persze dugni is lehet a boltvezetővel, kinek mi jön be).

2019. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké és most jöjjön valami normális és kultúrált válasz. :D
2019. dec. 5. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

#1 vagyok


Hidd el, ez normális válasz volt, vállalkozóként tudom, hogy így kell boldogulni... amúgy én férfiként fizetni szoktam :)


Néha jelentéktelennek tűnő pár tíz ezer Ft-ért hihetetlen dolgokat lehet elintézni, és aki kapja, hihetetlenül hálás is, és legközelebb is bármikor, bármiben segít.

2019. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos, én nem lefizetéssel és piti dolgokkal akarok egy munkát megkapni, de azért kösz, hogy ilyen roppant hasznos tanácsot adtál. :D

Nem egy vállalkozó véleményét várom hanem mondjuk egy olyan emberét aki ebben a boltban dolgozik.

2019. dec. 6. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Bemész és érdeklődsz, van-e munka. Nem hiszem, hogy hatalmas szakmai követelményeknek kéne megfelelni, hogy eladóként ott dolgozhass. :D
2019. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!