Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionosként mennyit lehet...

Kamionosként mennyit lehet keresni külföldön? Hallottam olyat Németbe 2000-2300 eurót, Hollandba meg Írbe akár a 3000 eurót

Figyelt kérdés

Olaszban és Franciában 2500-2600€ ez valós? Svédországban mennyit lehet keresni?


Tapasztalattal és nyelvtudással,melyik országban lehet nagyon jól keresni?


Most számomra a legfontosabb az hogy minél több pénzt tudjak keresni, nem számít ha kint kell lenni sokáig ugye valamit valamiért, bírom a magányt,feltalálom magamat.


2019. dec. 6. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok hozzátenni, hogy Spanyolországban élő ismerősöm szobatársa buszos (utazási irodás) és 2 ezer euró körül keres.
2019. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Előbb a magyart tanuld meg rendesen. Németországban, Hollandiában, Írországban.
2019. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol mennyit lehet pontosan, talan kevesen tudjak. Amit javasolnek: csatlakozz Magyarok Nemetorszagban/Hollandiaban/stb FB csoportokhoz es kerdezd meg ottennyi az annyi az adott orszagban
2019. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pályakezdőként 1 évig minimum rosszabb helyen leszel.

300-400-500 ezer ft.

Reméljük közben ragad rád némi angol és német ami a kamionozáshoz kell.

Nem mind1 hogy te egy magyar vagy szlovák cégnek dolgozol de Németországba jársz fuvarozni....

Ki lehet menni direktbe német céghez de mint írtam hogy 1-2 év tapasztalat és középszintű nyelvtudás kell.

Lehet látni magyar közvetítő cégeket is állás kereső portálokon.Biztos van megbízható.

De akkor kevesebb lesz a fizetés.


A legjobb fizetésed tapasztalattal és nyelvtudással svájcban lesz.

2020. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátom magyar cégnek dolgozik, Németországba es Spanyolországba jár a legtöbbet, minden héten itthon van 1-2 napot (nem mindig hétvégén) és 600-650 ezer forint között keres.
2020. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
2500 euróért ki nem mennék más népnek rabszolgálni.
2021. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!