Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nappalis egyetemistáknak...

Nappalis egyetemistáknak honnan van ennyi pénzük?

Figyelt kérdés
90%-a a csoporttársaimnak minden nap, ebédszünetben vagy lyukasórákon a legdrágább, legfancybb Bp-i helyeken ebédelnek én meg csak így nézek, hogy kinek van erre pénze? Engem is hívnak általában, de az esetek többségében lemondom, én nem tudok kifizetni reggeli+ebédért 5-8 ezreket. Annyi óránk van, hogy nem tudok dolgozni és azt mondják ők sem dolgoznak. Komolyan a szülők ilyeneket is finanszíroznak? Ez annyira fura számomra, vagy ez ilyen alap dolog és mi vagyunk az átlagnál lejjebb?
2019. dec. 7. 19:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Családtól?
2019. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%
Valszeg vallalkoznak
2019. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Tőlük kérdezted már? Ott kezdené a logikus ember...
2019. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
na erre én is kíváncsi lennék... amúgy gondolom 5-en laknak egy szobában és szülőknek meg be van adva, hogy albi 150+rezsó, nagy gonosz pest, ahol minden drága. anyu meg apu vidéken a belüket kidolgozzák gondolom két három állásban, a gyerek meg kiskirályként él itt fent nagyban. ha meg alapból burzsoázia van, akkor meg te vagy csóró hozzájuk képest. de inkább legyen én a csóró, aki dolgozik - ha tud -, minthogy anyámék dolgozzák ki a belüket, csak azé, hogy én itt pesten nagyba' legyek
2019. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
Nyári munkából lazán lehet annyit keresni, hogy utána királyként éljen az ember.
2019. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#3: aha, logikus, de ha te megkérdeznéd az embereket csak úgy, hogy hé honnan van pénzed, akkor elég bunkó lehetsz. Csak annyit kérdeztem, hogy dolgoznak-e, de nyilván nem, hiszen nem jut rá időnk.
2019. dec. 7. 19:32
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy nyáron dolgoztak, bár aki a nyári munka alatt megkeresett pénzt elbacca így kajára, hááát... Igen, az is lehet, hogy többen laknak a lakásban, míg otthon meg kevesebbet mondanak. De akkor is ilyenekre elbaccni a pénzt... Ja, tényleg, a menőzés fontos...
2019. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Vannak meglepően gazdag családok, nem mindenkinek kell diák melóznia. Tudok olyanról, aki az érettségiére 18 éves korában, csak azért mert leérettségizett kapott egy audit... Hát no comment, a többség érettségire egy gratulálokot kap otthon max., nem egy felső kategóriás autót. És sorolhatnám még miket tapasztaltam és ez több, mint 15 éve volt már. Ez aztán ez esély egyenlőség meg a sok ma.rhaság.
2019. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál a pont. Attól, hogy neked elképzelhetetlen, lehet, hogy más kap heti 40e zsebpénzt, és mellette saját lakásban lakik (nyilván szülők vették neki).


Én is ismerek olyat, aki így egyetemista, meg általános iskolai ballagásra benzinkutat kapott. Mások a családok.

2019. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Én Angliában dolgoztam a nyáron 2 hónapot (8 hetet) és kerestem 1,3 millió forintot. Arra elég, hogy eltartsam belőle egész jól magam a következő nyárig. (A mezőgazdaságban dolgoztam kulimunkát, semmi extra.)


22/F, egyetemista

2019. dec. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!