Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a munkád és mennyit keresel...

Mi a munkád és mennyit keresel nettóban?

Figyelt kérdés

Még pár kérdés:

A szakmádban munkaerőhiány vagy munkanélküliség jellemző?

Tehát a cégek tudnak válogatni az emberek közül vagy a mujnkavállalók a munkahelyek közt?


A béred jónak számít a szakmádban? Mennyi szakmai tapasztalatod van?

Kort és nemet is írj.


Magyarországon dolgozók irjanak, kösz.



2019. dec. 28. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

cnc forgácsoló, és sima forgácsoló végzettségem van és érettségim


26 éves vagyok, 5 év gyakorlat cnc marógépen


komoly a munkaerőhiány, de a környéken cégből sincs sok... egyik rosszabb munkahely, mint a másik, így nem akarok ugrálni



nettó 150 ezer, zsebbe


egyáltalán nem számít jónak, bár olyan nagy elvárások sincsenek érte... a szomszédban sokkal többet kell dolgozni, de ott többet is keresnék

2019. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

Eleg szar a bered, ha, valoban ertesz a, gepbeallitashoz, esetleg a, progranozashoz. Svajc, netto 1.2 millio.


Kerdesre valaszolva.


Netto 280. 100 oraval, mint egyszeru takarito. Kondi, plusz banki takaritas.


Reszben bejelentett, reszben zsebbe.


Elakartam menni beszerzonek, ossze is jott, de nem fizetik meg azt a sok stresszt, amiben reszem lenne. Ott is netto 280-at akartak adni, viszont mar 8 orara. Igaz, teljes bejelentessel.

2019. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Pályakezdő általános sulis tanár, a pedagógus bértábla alján, heti plusz 7 tanoraval terhelve (ugye 20 lehetne a maximum, de nekem 27 van): netto 170 es 190 kozott. Ehhez semmi plusz nem jon csak a kilometerenkénti 15 ft benzin.


Állítólag tanarhiány van, de mivel én egy full cigány iskolában oktatok, utalok itt lenni, valtanek, de a kornyek kb 20 iskolajaban sehol nincs uresedes (angolt es tortelmet tanitok)


38/f

2019. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

#2


ezen a környéken meg sokfelé is próbálják a munkáltatók lent tartani a béreket


kecskeméten, ami kb 50 km, ott sem sokkal jobb a helyzet....


amúgymeg most van egy kisebb jűrműipari válság, nem érdemes most ugrálni, sok cégnél nincs meló

2019. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egy vidéki gyárban dolgozom betanított munkásként.

A munka könnyű, de elég monoton, a munkatársakkal jól kijövök..


Nettó 200E

2019. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
65%

Villanyszerelő karbantartó vagyok vidéken, nettó 133.000 forintot kapok.

Villanyszerelőből itt elég nagy hiány van, ahogy hallottam, de sajnos azt tapasztalom, hogy a maszekok sem fizetnek ennél sokkal többet. Vállalkozóként nyilván nagyon jól lehet ezzel keresni, de ahhoz kell bátorság, és nagyon sok tapasztalat. 24/F

2019. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Élelmiszergyár, minőségbiztosítás, Kecskemét, pályakezdő, nettó 300.000 + cafeteria és prémium. Válogathattam a munkák között, nem tudom mennyi az átlagfizetés a szakmába, mert városa válogatja,.illetve minden munkakör más és más. 26 éves vagyok
2019. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

SSCben dolgozom, operációban, 5 éve

530 nettó+30 cafeteria. Hiány van, lasszóval kell fogni az angolul-németül beszélő embereket.


32n

2019. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, merre van ez a cég? (pályakezdő vagyok SSC-ben, de vidéken ennek a felét se keresem)
2019. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Középvezető, nettó 250e...
2019. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!