Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vasúti Felsővezeték szerelői...

Vasúti Felsővezeték szerelői munkára mennyi az esélye hogy fel e vesznek?

Figyelt kérdés

Pécsi munkavégzésre MÁV karrier oldalon van meghirdetve az állás. Jelentkezést feltétel min. 8 általános iskola. Előnyt élvez: Valamilyen villanyszereléssel kapcsolatos végzettség.

Jelentkezésem önéletrajzban leadtam.

Korábban vasutas voltam,vasúti forgalmi vizsgával rendelkezek.

Felhívtam a humán-partner ügyintézőt, érdeklődtem, hogy szamít e. Azt mondta mindenképpen mert álltalában a jelentkezők közül, a vasuti forgalmi vizsga nehézségén elbuknak, illetve mikor megtudják, hogy tanulni kell sokan vissza mondják a jelentkezésüket.

Érdeklödöm, tőletek, olyanoktól akik esetleg ebben a szakmában dolgoznak, mennyire nehéz bekerülni. Valóban számít hogy van forgalmi vizsgám?- vagyis sejteti hogy tanulási szándékom van rá.

A humán-partner hölgy azt mondta, villanyszerelői szakmával, képzettségel nem igen jelentkeznek , mert 200.000 Ft bruttót ígérnek, így aki valamit érő villanyszerelö, nemigen megy el havi 140. 000 ft-ert felsovezetékszerelőnek. Ezért is van jelentkezési feltételnek oda írva a 8 általános.

Tehát mégegyszer a kérdés:

Mennyire nehéz bekerülni? Sok e az ilyen pozícióra a jelentkező? Számít e hogy van vasúti forgalmi vizsgám?


2019. dec. 30. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Számít e hogy van vasúti forgalmi vizsgám?"

"Felhívtam a humán-partner ügyintézőt, érdeklődtem, hogy szamít e. Azt mondta mindenképpen..."


Tudod mit? Nem, nem számít.

2019. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a humán-partner nem a főnök. A humán partnert fel tudtam hívni telefonon, es eltudtam neki mondani hogy nagyon akarom a munkàt, talàn éreztem a szavaiból hogy ez lejött neki.
2019. dec. 30. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek alapján felmerül a kérdés, hogy biztosan megvan-e a nyolc általánosod.
2019. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vidéken tényleg ennyire repeszteni kel egy 200 bruttós állami munkáért?

És a tanulás miatt sokan visszamondjak? Hát behalok.

Komolyan menjetek a gyárba akkor.

2019. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megvan a 8 àltalànos, ha többre nem is futotta. Nincs értelmezési problémàm sem, bàr most járok levelező tagozaton érettségire is. Amúgy igen vidéken es van, kepeszteni kell! Ezt a vilàgot éljük.
2019. dec. 30. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Már nincs, mert én is beadtam, és én felsővezeték szerelésből írtam az akadémiai disszertációmat ;)
2019. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó most komolyan nevetek mert kiszivtad a vérem. De szeretlek
2019. dec. 30. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!