Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalnátok munkát a lakóhelye...

Vállalnátok munkát a lakóhelyetektől 90km távolságra, ahová naponta kéne ingáznotok?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem olyan helyen, ahova autópályán el lehet jutni. Autóval is 1,5 óra az út, busszal meg több mint kettő.

Azaz minimum 3 óra utazás a munkaidőn felül. Megnéztem, busszal 5-kor kéne kelnem, hogy éjjel fél 10-re hazaessek.


2010. júl. 21. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megfizetnek érte vagy ha rá vagyok szorulva akkor igen. Ha meg vagy szorulva legalább addig fogadd el amíg nincs jobb.
2010. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mivel pályakezdő vagyok nem hiszem, hogy annyira megfizetnének. Most hívtak fel ezzel az ajánlattal, nem akartam rögtön a fizetésről kérdezősködni. Délutánig kell végleges választ mondanom, hogy egyáltalán érdekel-e.

Szívesen dolgoznék és a saját lábamra állnék már. De végül is a szüleim eddig is eltartottak, egy-két hónap ide vagy oda, egy jobb ajánlatig már tényleg nem számít. Szóval annyira rászorulva sem vagyok.

Nem tudok dönteni. Afelé hajlok, hogy visszamondom, mert minden ismerősöm azt mondja, hogy hülyeség ennyit utazni, mert az alatt az idő alatt elvállalhatnék akár még egy állást vagy még egy műszakot valahol.

Nem tudom...

2010. júl. 21. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy rászorulva akkor ne vállald el. Szüleid mit mondanak?
2010. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
biztos voltak kérdések, melyek a munkával kapcsolatban felmerültek benned. Írd össze őket, majd tedd fel egy illetékes személynek( nem kell a főnöknek, lehet egy sima titkárnő is, aki tud válaszolni rájuk), s ha mindre választ kaptál, kérj pár perc gondolkozási időt. Ha a válaszok elnyerték a tetszésed, akkor vállald el a munkát. ha csak pár hónapot is dolgozol ott, nem veszítesz semmit, ha lesz egy jobb ajánlat, majd váltasz, de a gyakorlat is nagyon fontos, ha később új munkahelyet szeretnél találni. És sajnos egyáltalán nem biztos, hogy ha ezt nem fogadod el, lesz más munkalehetőség. Manapság nagyon nehéz munkát találni.
2010. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

11:51 azt, hogy ne vállaljam el. Napi 16 órát lennék távol, ami nagyon sok. És akkor még semmi mást nem csináltam aznap. Alvásra se maradna időm.

Ha még fél óra utazást bevállalnék, akkor Budapestről is ingázhatnék naponta az ország másik végéből, 240km-ről. Ott pedig már ez előtt is lett volna állásom, csak örültem hogy az egyetem után végre otthagyhattam azt a várost.

2010. júl. 21. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Vállalnék, de úgy, hogy a közelbe költözöm, esetleg eleinte albérletbe, majd ha már elég biztos az állás, akkor esetleg véglegesen is.

Nem értem miért kell ingázni...

2010. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért kell, mert a családom így is az ország három helyén van 200-200km távolságban egymástól.

Így is ha találkozni akarunk, valakiknek mindig utaznia kell. Plusz még egy irányba még több km-t utazni meg már nem akarunk. Hülyeség lenne. Így is bőven elég.

Ha esetleg a NASA ajánlana fel valami vezetői kutatói állást, esetleg elgondolkoznék a költözésen.

De egy kis faluba az isten háta mögé egy számomra ismeretlen kis iparvállalat huszadrangú alkalmazotti állása miatt nem költöznék, csak azért, hogy legyen állásom.


Egyébként úgy volt, hogy tegnap délután visszahívnak, de nem hívtak. Úgyhogy most mindjárt írok nekik egy e-mailt, amiben megköszönöm a lehetőséget, de várnék egy közelebbi ajánlatra.

Aludtam rá egyet és sikerült eldöntenem.

2010. júl. 22. 08:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Reméljük találsz vmi jobbat, vmi közelebbit:)
2010. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!