Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy itt a Gyakorikérdéseken a válaszadók mind nettó félmilliót keresnek, nincs hitelük és remek pénzügyi tanácsadók is?

Figyelt kérdés
Nem semmi, amikor az ezzel kapcsolatos kérdésekre érkeznek a válaszok, és kivétel nélkül mindenki sikeres magánvállalkozó nettó 4000 ft-os órabérnek megfelelő keresettel, hatalmas házzal és nettó 300.000 alatti keresetűekre kb a csóró kifejezést használják.
2020. jan. 15. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nincs hitelem, pénzügyekben elég jó vagyok, de a nettó félmillió engem is érdekelne, meg az, hogyan lehet, hogy itt mindenki olyan "nagy ász".

Persze, a klaviatúra és a Gyakori sok mindent elbír... :-)

2020. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Nincs hitelem, be tudom osztani a rendelkezésemre álló összeget, munkakereső vagyok, nem nézek le senkit, nem érdekel kinek mije van.

Elégedett vagyok azzal ami nekem van, leszámítva azt, hogy stresszel a munkanélküliség, a tétlenség.

2020. jan. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Valószínűleg a tehetősebb embereknek több idejük van itt aktívan jelen lenni.

Gondolhatod, hogy nem az analfabéta betanított droidok írogatnak itt többségben, munkaidőben a sor mellől.

Nagy lehet az informatikusok, illetve egyéb irodai dolgozók aránya, hiszen ők eleve számítógépen dolgoznak.

2020. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Úgy, ahogy a többségnek itt 18cm+ farka van, 120+ IQ-ja, stb.


Nettó 500at alkalmazottként megkeresni Magyarországon azért igényel tudást rendesen, informatikusok megkereshetik.


Melós vállalkozók is összehozzák, ha van folyamatosan munkájuk.

2020. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Itt könnyű nagyot mondani, azért.
2020. jan. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Messziről jött ember azt mond, amit akar. (Magyar közmondás)
2020. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Vállalkozóként azért nem olyan sok a nettó 5-600. Ha jó vagy, simán megvan a hamis 800-900 vagy akár több is. Gondolom akinek ez megvan az büszkén szereti ide leírni, aki még keveset keres az meg anonim sem írja le.
2020. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Havi*
2020. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Azért van itt aki 135-t kap, szokott írni.



De nekem is csak 460 körül van, és ez már cafival együtt. 500-rol én is csak álmodozom!

2020. jan. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyakorikérdéseken minden kategóriában "jobbak" az itt válaszolók: az átlagnál erősebbek, okosabbak, erkölcsösebbek. Amolyan tökéletesek.


Azt én is kiszúrtam, hogy fizetésnek is marha jókat írnak.


Nem tudom, nekem volt egy ideig nettó 210 (cafit nem beleszámolva), és úgy éreztem, az már egy marha jó fizetés és félre is tudtam belőle tenni, méghozzá elég jól.


Itt ezen az oldalon betanított munkára is nettó 200 felett állítanak, illetőleg a legtöbben tényleg 300 felett keresnek.


Holott pl nem szakirányú diplomás, kezdő programozó max 250 ezret kérhet el, és nem biztos, hogy megadják neki. Emelés 1 év múlva.

2020. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!