Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri Szabolcs-Sz-B megyéből...

Megéri Szabolcs-Sz-B megyéből az ország másik felére, akár Győrbe költözni munka szempontjából?

Figyelt kérdés
Sajnos ebben a térségben nem igazán van munkalehetőség, ha mégis, akkor simliznek a bejelentéssel, vagy nevetségesen alacsony a fizetés. Több ismerősöm már "elvándorolt", ezért én is fontolóra vettem. Nemrég szereztem targoncavezetői szakképesítést és hatósági jogosítványt, lehetőleg ezt szeretném hasznosítani. A neten körbenézve vannak bőven meghirdetve állások, akár ingyenes szállással, viszont munkaközvetítőn keresztül.
2020. jan. 15. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Hát te tudod, hogy neked mi éri meg.
2020. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Első körben akár közvetítőn keresztül is megérheti elmenni. Utána is lehet váltani, de ha közvetítőn keresztül mész, akkor legalább az első időkben meg van oldva néhány gondod. Szerintem megérheti dobbantani.
2020. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Menj az autolivbe
2020. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Kérdezö én is Szabolcsi vagyok hasonló a tapasztalatom eddigi legjobb munkahelyem netto 155 ezer Ft,normális bejelentéssel,ingyen kajával....

Ismeröseim már mind külföldön vagy Budapesten vannak

2020. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
A költözésnek a távolság a legkisebb tétele.
2020. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy dologtól félek, a munkaközvetítőtől. Mifelénk nem igazán van jó hírük, sok munkaközvetítő felvesz határozatlan időre, aztán a próbaidő alatt elküld, majd felveszi a következő "áldozatot", akire szintén felveszi majd a támogatást. Sőt, tartok még attól, hogy levesznek a fizetésemből is, nincs tapasztalatom a munkaközvetítőkkel, ezért írtam ki a kérdést.
2020. jan. 15. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg hacsak nincs valami jó szakmád/végzettséged. Sima targoncás ként nem fogsz annyival jobban keresni hogy megérje odaköltözni, albérletet fizetni. Nagyjából amivel többet keresnél az bőven el is menne a lakhatásra. Ezért nem jó üzlet Pestre sem költözni. Nyugati megyékben kereshet az ember 200-220 ezret különösebb gond nélkül, Pesten mondjuk lehet megkap ugyanarra a melóra 300-at (mondjuk ezt kétlem azért), de 100 nál kezdődnek az albérletek...
2020. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg albérletben laksz, vagy saját lakásban? Ha így is úgy is fizetni kell a lakhatásért, akkor jobban megéri Győr.
2020. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább Pestre mennék dolgozni, ha 1.5 órát kell utazni, akkor is.

Győrben nem lehet olyan jól keresni mint mondják, targoncásként 220-250, 3 műszakban.

A munkaközvetítő itthon semmire sem jó, a HR szakma színvonala a béka hátsója alatt van.

2020. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!