Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbavásárló munkát próbálta...

Próbavásárló munkát próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok Budapesten,nem dolgozom mellette.

Egy iskolaszövetkezet oldalán találkoztam ezzel a munkával. Nagyon izgalmasnak hangzik a feladat, ezért szívesen kipróbálnám (igazából nem a pénzért)...

Valaki volt már ilyen próbavásárló?

Hogy működik ez? Megadják, hogy egy héten hova kell elmennem, vagy én válogatok egy online oldalról...?

Nagy távolságokat kell megtenni Budapesten belül, vagy én választhatom meg, hogy hova megyek (,mondjuk egy listáról)?


2020. jan. 17. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen munka, de egyszer pont szerződni voltam az egyik szövetkezet irodájában, amikor 2 csaj bejött, odament a másik ügyintézőhöz és mondták, hogy "hoztuk a bugyikat a Lacinak" és ledobott az asztalra egy zacskót. Aki látta, hallotta, elkezdett visitva röhögni. Amikor csitult a röhögés, mondta az egyik lány, hogy próbavásárolni voltak egy fehérnemű üzletben és az ott vett bugyikat hozták be a projektvezetőnek.

Baromi vicces volt.

2020. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam, igaz nem budapesten, hanem másik megyeszékhelyen. Az elején valóban izgalmas, szinte egy titkosügynök vagy :D Aztán később baromi unalmas tud lenni. De mondjuk én voltam így tesztautót is vezetni meg hasonlók, néha jó móka volt. Online választhattam, hogy milyen kategóriájú üzletekbe megyek el, aztán az alapján hívtak telón vagy mailban, hogy lenne munka, csinálom-e vagy nem. Volt egy jópár oldalas kérdőív, amit utána ki kellett tölteni és visszaküldeni nekik. Amúgy ne is a pénzért csináld, mert nem fizet túlzottan jól. 1-1 ilyen meló 1-3 ezer forint volt és sokszor volt olyan, hogy akár két óra is elment vele.
2020. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csináltam. Olyan spiclis kinézetű dolog. Ha meg tudod magad játszani, és nem derül ki, hogy próbavásárló vagy, akkor jó. Ha megetrtént a próbavásárlás ki kell tlteni egy kérdőívet, le kell fényképezni a kapott prospektust. Én a lakóhelyemhez kzeli cégeknél voltam Megjellheted, hogy hol szeretnél próbavásárlást ezkzlni.
2020. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!