Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet a Hatvani Bosch-b...

Hogyan lehet a Hatvani Bosch-ba targoncásként bejutni? Oda akarok mennyi dolgozni targoncásként!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly nyáron leraktam a targoncavezetői OKJ vizsgát/szakmát!

Mindhárom targoncára leraktam a vizsgát és targoncásként akarok dolgozni!

Sajnos tapasztalatom nincsen mivel a jelenlegi munkahelyemen nem engedik hogy átkerüljek a raktárba! Annyit hallottam egy ismerőstől hogy a Manpower munkaerő kölcsönző céget kerüljem mert őt nem fizették ki és Bosch sem tett ellen semmit!

Valaki tudna segíteni hogy hogyan tudnék bekerülni targoncásként/raktárosként? Vagy milyen lehetőség van oda kerülni?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Üdv:

Tamás



2020. jan. 20. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnézed a honlapjukat, hogy hova lehet jelentkezéseket küldeni VAGY felhívod őket és megkérdezed, hogy ha szeretnél nekik önéletrajzot küldeni hova küldheted, majd írsz egy emailt, hogy szeretnél oda targoncásnak menni, mellékeled az önéletrajzodat azzal, rövid összefoglalóval (ez meg ez vagy, ilyen-olyen képesítésed van, szeretnél náluk dolgozni, mellékelve az önéletrajzod a részletes adataiddal, várod a visszajelzésüket és megköszönöd előre is, hogy szólnak van-e vagy várható-e a jövőben üresedés olyan pozícióban, amire a képesítésed megfelelő.
2020. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sikerült azóta oda menni dolgozni?
2021. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok: a Manpower már nincs ott Human Centrum és Prohumán van
2021. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hello! Igen ott dolgozok!
2021. nov. 26. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!