Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet bérlapon 22...

Hogyan lehet bérlapon 22 munkanap ledolgozva hónap közepén?

Figyelt kérdés
Ma megkaptuk a 2020. Januári bérlapunkat amelyen már 22 ledolgozott munkanap szerepel, pedig eddig csak 12 napot dolgoztunk. 3 napot voltam szabin és 0 kivett szabadság szerepel a papíron. Ráadásul 23 munkanap van ebben a hónapban.

2020. jan. 22. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Januárban hivatalosan 22 munkanap van.

Gondolom havi béres vagy, így ugyanannyit kapsz minden hónapban.

Valószínűleg ez egy előzetes bérjegyzék, bár nem tudom miért osztogatják hónap közepén. Ezt még hónap végén, utalás előtt tudják módosítani.

2020. jan. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valóban 22 munkanap van, véletlen beleszámoltam 1.-jét is. Bár hozzá kell tennem, hogy január 1. sincs feltüntetve a bérlapon. Mindenesetre jogosan gyanakszom mert 9,5 órát dolgozunk egy nap, de minden nap csak 8 órának van elszámolva hivatalosan. Nem lepődnék meg ha más disznóságok is mennének a háttérben amiről nem tudunk.
2020. jan. 22. 06:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem a DECEMBER hónapban ledolgozott munkaidő utáni bérpapírt kaptátok meg most?

Ugyanis a bérpapírt a fizetéssel együtt vagy a fizetés után szokták kiadni, mindig az ELŐZŐ HÓNAP bérpapírja.

2020. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem. Mi is csodálkoztunk. Januári bérpapírról van szó, amin már szerepel a megemelt minimálbérünk, melyre hivatalosan jelentve vagyunk.
2020. jan. 22. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!