Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ma voltam a Telekomnál betekin...

Tsubaki126 kérdése:

Ma voltam a Telekomnál betekintésen jóformán csak annyit csináltam/kellett csinálnom hogy néznem kellett a többiek munkáját. Kérdeztem az üzletvezetőt tudok e neki valamiben segíteni. De azt mondta nem tud. Milyennek kellene lennie egy betekintésnek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Te nyilván nem tehetsz meg olyan dolgokat, amire nem vagy kioktatva, nem vagy feljogosítva. Így jogos, hogy nem engedtek semmihez nyúlni.

A betekintés a betekintőn múlik.

Ha volt lehetőséged megfigyelni a folyamatokat és volt lehetőség kérdéseket feltenni, akkor ennél többet mi sem tudtunk volna tenni az ügy érdekében.

2020. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze ezt felfogom és is próbáltam nem útban lenni nem zavarni őket a munkájukban megértés csak kicsit pozitívabb eredményt vártam volna a naptól.. Így nem tudom hogy áljjak hozzá könyveljem el annak hogy ez a sok dolguk miatt volt vagy valami egyéb.. Vagy csak én látom ennyire borúsan ezt a helyzetet?
2020. jan. 22. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

"hogy áljjak hozzá könyveljem el annak hogy ez a sok dolguk miatt volt"

A munkahely. ahogy a neve is mutatja, sajnos többnyire azzal jár, hogy ott munka van. Ha sok, akkor sok. Lehet, hogy már megszokták az ilyen csellengőket.

2020. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni!!! "áljjak hozzá"
2020. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tekintettel,hogy ha behallgatók vannak a dolgozók mellett, attól függetlenül ugyan úgy megfelelő ügyfélkiszolgálást kell bizotsítani.

VAlszeg ezért nem tudott veled annyit foglalkozni, sajnos ez elég nehéz hogy úgy kell betanulni hogy az ügyfél ne vegyen észre semmit.

2021. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!