Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kereshetnék még több...

Hogyan kereshetnék még több pénzt? 27/F.

Figyelt kérdés
Külföldön élek és dolgozom, két munkahelyem is van, de motivált vagyok és még több pénzt szeretnék keresni, elsősorban egy saját lakás miatt, másodsorban utazni szeretnék. Tudnátok-e valami könnyebb pénzkereseti lehetőséget mondani, esetleg olyat amit otthonról is végezni lehet? Előre is köszönöm az értékes válaszokat!

2020. jan. 26. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Osztan oskolád, vagy jogosítványod, vanik-é?
2020. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Meg hunlakó? Mer hijába írom, hogy legyé elefántvadász, ha "nímetbe" tolod.
2020. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ott vagyok. Vagyis itt. Nímetbe. :)) Nemzetközi Kapcsolatok és Európai Tanulmányok szakon végeztem. És igen, jogsim is van! :D
2020. jan. 26. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Lépj be a fidessbe
2020. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nemzetközi Kapcsolatok és Európai Tanulmányok szakon végeztem. És igen, jogsim is van!"



-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-°


Ebböl a legértékesebb a jogosítvány. Ha tényleg pénzt akarsz "keresni", akkor miért vagy még Németországban?


Németország Európa Kínája. Németországban van Európa legnagyobb alacsonybér szektora. Már a versenyszférában is a szó szoros értelmében "keresni" kell a pénzt. Egyre több gyár/üzem vándorol el Keletre. A szocik-, a zöld fasiszták tönkrevágják az egész országot. Nézd meg NRW-ét vagy Börrlint, ahol a szoc.demokraták kormányoznak. Kalifátusok vannak, az egesz infrastruktura lerobbant.

Nem adok neki 5 évet, olyan lesz az egész ország.

2020. jan. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Is mit csinálsz ilyen magasan kvalifikált végzettséggel? Mosogatsz?

Inkább képezni kellene magad és jobban fizető állást keresni, mint egy harmadik munkahelyet

2020. jan. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre szoktam mondani.. Ha itthon is segédmunkás vagy, akkor külföldön is az leszel. Soha nem lesz saját házad... Német Rokon most vett házat egy városkában 400e euro. A 1500-2000e fizetésből soha nem lesz saját
2020. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6 válaszoló: Nem, nem mosogatok, raktáros vagyok az egyik helyen, a másik helyen pedig sofőr. Teljes mértékben igazat adok, képeznem kellene magam, csak egyenlőre a nyelvet szeretném tökéletesen beszélni.


#7 válaszoló: Senki nem mondta, hogy itt akarok házat vagy lakást venni. Otthon szeretnék. Fele pénzem meg is van rá körülbelül.


Azért köszi a válaszokat!

2020. jan. 28. 17:22
 9/9 anonim ***** válasza:

No de kedves kérdező..


Hogy van most ez?, kint vagy de itthon kell ház. Minek? Hogy üresen álljon?. Vagy legyen benne egy feleség aki soha nem lát?.


Ez a külföldi munka rakfenéje, és sokan ezt nem fogják fel. Kint kevés a pénz egy normális egzisztenciahoz, (1000-2000), itthon elég lenne viszont feladni a 2e eurót hogy itthon ugyan azért a munkáért 200e nettót kapj k.va nehéz. Marad a huzavona hogy itthon akarsz lenni de mégse, mert a zsozso kell..

2020. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!