Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jutok részmunkaidős állással...

Jutok részmunkaidős állással előrébb?

Figyelt kérdés

19 éves férfi (diák) vagyok, állások után néztem a városban.

Diák szövetkezetek nem tudnak adni napi 8 órás (heti 40) munkát délután 14-15 órai kezdéssel.

Körülnéztem a városban és 8 órás munkára mindössze 4 lehetőségem van: Malom Mozi, Auchan és a két kifőzde (KFC, Burger King)

5-6 órásra számtalan: Obi, Aldi, Spar, MediaMarkt, Flying Tiger.

Ha bemegyek önéletrajzzal, igazolványokkal és meggyőző beszéddel, de mégsem jön össze egy teljes munkaidős állás, megéri e részmunkaidőben dolgozni kevesebb fizetésért?

(Az iskola minden nap 13:40-ig tart)


2020. jan. 31. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi jelent neked az előrébb jutni? Több pénzt vagy karrier alapozást?

A Malom Moziban pl. milyen előrejutás van? Biztos, hogy az ALDI nem fizet többet 6 órában, mint a mozi 8-ban? A két kifőzdétől kajaszagod lesz minden nap. A Spar úgy általában elég suttyó cég benyomását keltette, de budapesti vagyok, vidéken talán jobban bánnak a munkatársaikkal.

Ilyeneken gondolkodnék a helyedben, ha választani kell.

2020. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!