Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? 23, N

Figyelt kérdés

Anyámmal élek aki jelenleg nem dolgozik. (Viszont már munkát keres)

Hiába nincs pénze van, hogy felíratja magának a dolgokat, az alkoholt is mivel alkoholista. Elpofáztam neki nem egyszer, hogy kérjen, de pénz nélkül ne vásároljon bár nem szívesen adok neki mert piát is vesz hiába mondom neki az ellenkezőjét. Mama nyugdíja (be kellett mennie a szociális otthonba hisz anyu már nem tud gondoskodni róla és ott csak szakképzett ápolók vannak, jobban is el van ott, több figyelem stb.) ami több, mint 100ezer ebből 60 a sok adósság visszafizetésre ment el anyu miatt.. plusz ugye a számlákra.

Én már 1 éve a helyi gyárban dolgozok 3 műszakban sajnos nagyon kevés pénzért (130ezer) persze ez is pénz, de 3 műszakra több járna. Nincs érettségim, de ezt szeretném majd befejezni. Durván 300ezer félretett pénzem van.

Gondolkoztam, hogy egy megbízható közvetítő cég segítségével kimegyek külföldre dolgozni, hogy gyűjthessek pénzt.. fogalmam nincs igazából, teljesen kilátástalan most ez az egész.. anyumat sajnálnám itt hagyni egyedül hisz csak az anyám és szeretem, de nem tudom mi legyen..



2020. febr. 1. 07:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"anyumat sajnálnám itt hagyni egyedül hisz csak az anyám és szeretem, de nem tudom mi legyen"


Nálunk úgy lett leszoktatva, hogy el lett küldve elvonóra. Megmondták neki, hogy menjen el és, ha még egyszer iszik soha többet nem lát minket. (gyerekeit, férjét). Tudom, hogy nehéz, de nem fogsz tudni mit tenni. Próbáld meg elvonóra juttatni, ha nem sikerül muszáj lépned, mert az egész életed egy roncs lesz. Ha nem is külföldre, de egy csomó munka van, ahol biztosítanak szállást itt győr-moson-sopron megyében és nem 130ezer forintokért. Esetleg annyi, ha Magyarországon maradsz, akkor ugye tudnád látogatni anyukád. Persze ha szeretnéd.

2020. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!