Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ehhez hasonló munkát tudtok?

Ehhez hasonló munkát tudtok?

Figyelt kérdés

Most elég nagy dilemmában vagyok, mert nem igazán tudom, hogy "mi leszek, ha nagy leszek".


Valami olyan pályára gondolnék, ahol pl: információkat kell gyűjteni, vagy összeszerkeszteni egy plakátot, esetleg illusztrálni. Íráshoz tehetségem nincsen, ezt figyelembe kell venni.

Tehát olyasmire gondolok mint amikor a pl: földrajz tanár azt mondja, hogy jegyzeteljük ki az anyagot a 34.oldalról és illusztráljuk a hozzá tartozó képeket. Nem tudom, hogy létezik-e ilyesmi munka,de most ezen gondolkozok. Ha egyáltalán meg van, akkor meg hogy egy rendesebb fizetés jár-e érte.



2020. febr. 3. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincsen.
2020. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!