Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen folyami hajón dolgozni?

Milyen folyami hajón dolgozni?

Figyelt kérdés

Már régóta játszadozom a gondolattal, hogy kip4óbálom a hajós munkát.

Van 3 év külföldi tapasztalatom (Franciaország, Anglia).

Jelentkeztem is a Duna Rapszódia oldalán ahol meg is felelt az önéletrajzom és lenne egy állás számomra (cukrász)

Kinek mi a tapasztalata?

A munka nem érdekel mert bármit megcsinálok amit kell.

Fizu? Emberek?

Jelenleg Londonvan élek és egész jól keresek mint pék.

Megérné váltani?


2020. febr. 7. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a pénz oldalat nézed és nem teszel félre kint havi 1100- 1200 euronal többet Londonban akkor igen.Illetve nem tudom a brexit hogy érint majd idővel.

Emberek változóak viszont a pénz mellett a mentális kepesseg is meghatározó. Tolerancia , monotonitás tűrés stb. Mukzikulti környezet. Nálunk most "balkán fanatik" van ( magyar, román, szerb,horvat, ukrán, bolgár, egyiptomi,indonéz) HOD-ba maximum a nyugat európaiak)


Illetve az se egy utolsó szempont lehet, ha Dunára kerülsz akkor overnight esetén tudsz egy kis "itthoni életet" is élni heti szinten Londonhoz képest. Ha meg máshová akkor "làtsz egy kis világot " és még fizetnek is érte.


Egyébként melyik céghez mennél a Duna Rapszódián belül?

2020. febr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
River Advice
2020. febr. 7. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is náluk vagyok 😊
2020. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudnál pár infót írni üzenetben? :)
2020. febr. 8. 03:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2020. febr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!