Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki teljesen Home...

Dolgozik valaki teljesen Home Office-ban alkalmazottként?

Figyelt kérdés
Ledolgozzátok fixen a 8 órát?
2020. febr. 7. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

6 órában, de igen.

Levelekre válaszolok, ha sok van, akkor ledolgozom. Ha kevesebb, akkor sem léphetek le, csak teszek-veszek idehaza, és ha jön valami, akkor megválaszolom.

2020. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig dolgoztam teljes home office-ban, most már heti 2-nél többször nem szoktam. Amikor otthonról dolgozom, akkor általában több órát szoktam ledolgozni, mint amikor az idodában vagyok, úgy, hogy észre se veszem. Amíg az irodában felállok az asztalomtól kb. óránként egy pár percre, otthon sokszor azon kapom magam, hogy 4-5 órája fel se álltam a laptop mellől, vagy hogy már este 9 van és 3 órája le kellett volna tennem a gépet.
2020. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam én is Home Office-ban egy ideig, amikor volt munka 8 órán keresztül oda voltam láncolva a géphez, de olyan napok is voltak, amikor kevesebbet kellett dolgozni, akkor tettem-vettem itthon, közben persze figyeltem a gépet.
2020. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Átlagban 10 órát dolgozom, ottfelejtem magam.
2020. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is dolgoztam egy ideig full home office-ban, de én meg pont azt vettem észre, hogy még rosszabb a morálom, mint az irodában. Az irodában felállok óránként (szerintem annyi időnként kb kell is, ha egy percre, akkor 1 percre), míg otthon óránként többször. :D

Ok, hogy közben kaját rendeltem, ebéd után elmosogattam; "munkaidőben" mostam, mert ezek olyan dolgok, amikre egyébként is időt kellene szánnom.

Viszont ezeket leszámítva is úgy vettem észre, hogy valahogy nagyon elhúzom az időt. Amikor szigorúan néztem, dolgoztam vagy reggel 9-től délután 7-ig, ami elvileg 10 óra és nem túlzok, ebből 7 volt az effektív munka.


Havi 80 órában voltam, első hónapban ledolgoztam, második hónapban önhibámon kívül nem.


Amúgy a reggeli készülődés és a tömegközlekedés nem hiányzott, ahogyan az se, hogy mindennap órákon át "félig idegen" emberek között legyek. Én rettentően szeretem és igénylem az egyedüllétet.

2020. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak heti 1-2 napot vagyok HO-ból, de olyankor általában 4-5 órát dolgozom max (miközben persze 8-at írok be), és még így is egy kicsit több munkát tudok elvégezni, mint az irodából. Egyébként ha ez nem világít rá az irodai munka kafkai értelmetlenségére, akkor semmi, de mit tehetek. ¯\_(ツ)_/¯
2020. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Én egy percig nem dolgoznék otthon, elkanászosodnék... Hiányoznának a kollégák, az, hogy reggel felkeljek, felöltözzek szép ruhába, elinduljak, stb. Hazafelé elintézem azt, amit szeretnék és jövök haza. De én a változatosságot szeretem, nincs ezzel baj, és az otthoni irodai munkát szeretőkkel sem.
2020. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm 100% HO-ban dolgozik, elvileg napi 8 órát, abból általában 2 órát dolgozik. Nettó 450-ért nem rossz! A többi időben háziasszonykodik.
2020. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8-as vagyok. Ha irodában kellene mímelnie a 8 órányi munkát, már rég felmondott volna!
2020. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetném, hogy mivel foglalkoztok és melyik cégnél? Régi vágyam a home office de eddig sajnos nem találtam olyan helyet ahol engednék legalább még a heti 2 napot sem...
2020. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!