Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres magánrendelőben...

Mennyit keres magánrendelőben egy fogászati asszisztens?

Figyelt kérdés

Erre a szakmára gondoltam érettségi után. Igazából fogorvos szerettem volna lenni, de sajnos gimi alatt sokat romlottak a jegyeim, már annyira nem is vagyok elszánt, szóval az asszisztensre gondoltam.

Nem garancia, hogy privátban tudok elhelyezkedni, de ha igen, akkor kb mennyit kereshetnek ott? Illetve nehéz munka? (nekem nem tűnik annak, de aki benne van az tudja megmondani igazán)

Illetve külföldön milyen esélyeim lennének vele? Sajnos csak az angolt beszélem, de azt viszont mondhatni folyékonyan.


2020. febr. 12. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A szomszedom fogorvos. Az elektronikus beszamoloja szerint a szemelyi költsege havi szintre kivetitve minimalber. Lehet h a többit zsebbe fizeti.


Külföldön jo szakmaval + nyelvtudassal mindenhol eselyes vagy.

2020. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nettó 230-at kapok részmunkaidőben (napi 4 óra)
2020. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó légyszíves megmondanád, hogy hol dolgozol? :) csak kíváncsi vagyok
2020. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Budapest mellett egy kisvárosban, területi ellátási kötelezettségünk van, de nem önkormányzati dolgozó vagyok, hanem a doki alkalmazottja vagyok.

Március 16 óta itthon vagyok.......

2020. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!