Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha válaszhatnátok, elmennétek...

Ha válaszhatnátok, elmennétek multihoz recepciósnak/asszisztensnek nettó 200. 000. -ért, de vannak juttatások, mint heti 60 órában keressetek nettó 500. 000-at?

Figyelt kérdés

Juttatások: Szép kártya/sportkártya évi 200.000. forint értékben, céges utak európai nagyvárosokba, néha tengerpartra is. Irodában dolgozol, szigorúan fél ötig, nincs túlóra.

A nettó 500.000. forint fizikai munka, röghöz köttötség, napi 10-11 óra munka, plusz hétvégén ellenőrzés címszó alatt ingyenmunka délelőtt. Évi egy céges buli, de semmi juttatás.


2020. febr. 15. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
A nettó 500-at mert extra 300 ezer forint nettó megér egy kis kényelmetlenséget
2020. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Az elsőt. Nekem többet ér a nyugalom, és az egészségem.
2020. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Mivel lakásra gyűjtök, ezért inkább a fizikai munkát választanám.
2020. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Inkább a multit választanám. Az egészségem és a közösségi-, illetve magánéletem többet ér, mint a nagy pénz.
2020. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Recepciós és keresnék heti 40 órás munkát nettó 350 ezerért. Akár a cégen belül másik pozíció. Sokszor bejutni nehéz egy céghez aztán ott már lehet helyezkedni.

Egy embernek egy élete van. Azokat a napokat amit 10-11 óra munkával töltesz nem adja vissza senki.

Volt egy ismerősöm aki nettó milla körül keresett. Reggel nyolcra bement este hétre hazaért. Ez ment 50 héten keresztül. Aztán két hétre elment a Föld másik felére egy luxusszállodában.

Én inkább minden nap 5 órakor otthon vagyok és lemondok a nagy utazásról.

2020. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!