Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire kell sokat dolgozni...

Mennyire kell sokat dolgozni a munkahelyeden es mit dolgozol? Pl.8-bol 4-et dolgozom komolyan,4 orat azt csinalok amit akarok, rendszergazda vagyok kozepes cegnel 🙂

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 14:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Ez most dicsekves lenne? ;( nem szep a kemenyen dolgozó emberekkel trollkodni, szerintem neked is van elkepzelesed arról, hogy pl egy pincer egesz nap talpon áll, úgy is fogalmazhatnánk, hogy 12 órából 13-at dolgozik
2020. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Az egy pelda volt bakker. Nem ezt dolgozom.


Azokat a munkakat keresem, ahol lehet olvasni munka kozben, csak mar maskepp fogalmazom meg, mert senki nem valaszolt az elso kerdesemre.

2020. febr. 22. 15:44
 3/20 A kérdező kommentje:

Amugy meg miert huzod fel magad ennyire?

Meg ha ezt is dolgoznam, akkor se ertem, hogy miert ne lehetne leirni?

2020. febr. 22. 15:44
 4/20 A kérdező kommentje:

Pincer az szornyu allos munka. A testveremtol tudtam meg, hogy nem ulhetnek le. Szerintem orbitalis hulyeseg es archaikus. Talan a 18. szazadban a nagyuraknak fontos volt, hogy a pincer alljon a laban vigyazallasban, de a mai vilagban szerintem siman lehetne oket engedni leulni,


Etkezoreszbe kamerak es ha valaki int, akkor felall es megy. Vagy magas szek, amin pult moge lehet ulni. Vagy akar hivogomb, mint a Yo Suhiban running sushi es gombbal hivod a pincert. Kicsit unnepeljuk mar a modern technologiat.


Ha lenne ettermem nalunk ulnenek a pincerek, mit kinozzam oket. Valoszinuleg boldogabbak is lennenek az en alkalmazottaim, energikusabbak, es jobban maradnanak az en ettermemben mert emberseges a munka. De mit tudok en errol, biztos jobb a munkamoralnak ha a 10. ora vegere hulla a dolgozo es a hatara se kivan meg 2 asztalt kiszolgalni.

2020. febr. 22. 15:51
 5/20 anonim ***** válasza:
Számomra sokkal rosszabb az, ahol órákig nem csinálok semmit, mégis ott kell lennem. Nem telik az idő. Fiatalon dolgoztam a nővéremék szoláriumában, napközben volt, hogy órákig csak pár ember jött. Sokkal hosszabbnak tűnt egy munkanap. Diákként dolgoztam egy pörgős étteremben Olaszországban, 7-kor beindult a forgalom, szinte észre sem vettük, és már 11 óra volt. Én nagyon szerettem egyébként, 20-on évesen jó volt. Most kétféle munkát végzek, az egyikben 100%-osan "ott kell lennem" agyilag, ez online nyelvtanítás a másik heti 2 nap, 10 óra, amiben van kb. 1,5 óra lazítás, és inkább felügyelet, nem kell annyira koncentrálni.
2020. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ertem es igen mindenki mast szeret.


Mi az a masodik munka amirol irtal?


Engem konkretan olyan munka erdekel, ahol lehet kozben olvasni/tanulni.

2020. febr. 22. 17:02
 7/20 anonim ***** válasza:
Mennyél könyvtárosnak, ott olvashatsz eleget.
2020. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
*menjel. 😁
2020. febr. 22. 17:17
 9/20 anonim ***** válasza:

Komolyan, nem unod még ezeket a naplopós álláskereső kérdéseket?

Menj prostinak, vagy az állami szférába aztán kész.

2020. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem unom. Azt irok ki, amit akarok, nem? Vagy megtiltod. Menjel te prostinak amugy meg, az ilyen nagy szaj jol jon abban a munkaban bunkocskam. :)
2020. febr. 22. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!