Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság mennyit keres egy...

Krómgyűrű kérdése:

Manapság mennyit keres egy vámügyintéző?

Figyelt kérdés

Nettóban érteném a keresetet.

Külön érdekel, hogy mennyit keresnek akár egy multinál és a NAV-nál.

Tudtommal a NAV-nál nem keresik magukat fényesre, kivéve, ha van valamilyen alapszintű diplomája valakinek. Igaz ez?



2020. febr. 26. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Bértáblás közszféra. Keresd meg a táblázatot és számítsd ki magadnak végzettségednek megfelelően. De igen, ha nincs diploma, akkor garantált bérminimum körüli a kereset.
2020. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1-es! En mar nezegettem par hete ezt a tablazatot csak masik munkakorben a NAV-on belul de azt a 7,6 vagy 8,6-t mivel kellene megszorozni? Egyaltalan nem vilagos! Nem konkret osszeget irnak ki, hogy akkor ezt a szamot szorozd ossze azzal. Hanem a fent emlitett ket szam van ami az evek alatt 0,1-el novekszik.
2020. febr. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én sem értettem annyira a táblázatot.

Utolsó: esetlef Te tudsz valamit a keresetről vámügyintézők körében, ha már a NAV-on belül dolgozol?

Apropó. Te mivel foglalkozol NAV-nál, ha szabad megkérdeznem.

2020. febr. 27. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Vámügyintézőről nem tudok, ez mérnöki állás volt és elméletileg megyén ként eltérő a bér. Kb. a táblázat alapján ez a 7,6 vagy 8,6-os szorzó valami 300k nettót adott volna Budapesten "kormánytisztviselői" jogviszonyban.

Nem dolgozom a NAV-nál.

2020. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, félreértelmeztem a válaszod.
2020. febr. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!