Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Autószerelők/Magánvállalkozók...

Autószerelők/Magánvállalkozók (autószerelő szintén), mennyit lehet a valóságban keresni? Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok és gyerekkorom óta érdekelnek az autók, motorok.


Érdeklődnék, hátha valaki anonym leírná nekem, hogy autószerelőként, mint alkalmazott, illetve mint vállalkozó mennyit lehet netto keresni? (Tudom, ez sokmindentől függ.)


Hallok 140 ezres nettos választ, de 450-500 ezres választ is. Saját tapasztalatok érdekelnének,hogy kinek mennyi a bére aki ezzel foglalkozik.


Illetve, így utólag van aki megbánta? Van aki végül kulimunkának érzi, vagy megmaradt a munka iránti szeretet?


Köszönöm!



2020. márc. 2. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Párom autószerelő, róla tudok nyilatkozni. :)

Ő 200-at kap úgy fixen fizetésként, ezen túl még szokott felépítményeket készíteni, azok után bónuszt kap darabszám alapján.

Szereti a munkáját, de már látja, hogy alkalmazottként elég gány meló, nehéz normális munkaadót találni.

Pest megye.

(Ezért hallasz annyiféle fizuról, nem mindegy hogy Szabolcsban berhelsz Zsigulikat, vagy Pesten dolgozol valami márkaszervizben. Nézegess hirdetéseket, többnél írnak konkrét összeget a fizura.)

2020. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az előttem szólóhoz, ha alkalmazott vagy akkor a minimumot kapod mint mindenki más, ha pedig magánvállalkozásban akkor jóval többet és rengeteg melód lesz helytől függően.
2020. márc. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!