Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet ezekkel a...

Mennyit lehet ezekkel a munkákkal Pécsen keresni?

Figyelt kérdés
Irodai Informatikus vagy Hálozati rendszergazda és gyári munkás vagy bolti alkalmazott? (Én informatikával foglalkoznék, haverom pedig gyárba vagy boltban dolgozna) (Budapesten lakunk és a barátnőink szeretnének Pécsen egyetemre járni és ezért szeretnénk megtudni, hogy egy 2 szobás albérlettel ott ki tudunk-e majd jönni. Előre is köszönöm a választ.

2020. márc. 4. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Pécsi vagyok eredetileg 18 evet toltottem ott (egy nappal sem tobbet) ...ne sok jora szamits, a nyugdijasokon meg a ciganyokon kivul lenyegeben mar mindenki Pesten vagy kulfoldon van. Ezt szerintem alaposan gondold at. Tipikusan az a hely ami tavolrol, meg egy 15 evvel ezelotti osztalykirandulas emlekebol jonak tunik, de ott elni..nulla a gazdasag es keves az allas. Valahigy biztos meg lehet elni, a helyiek is megelnek (ha dolgozol) de keves a munka es hacsak nincs valami nagy szerencsed nem jok a berek. Alberlet arakat meg tudod nezni, talan azok valamivel meg alacsonyabbak mint Pesten.
2020. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Bárhol jobban dübörög a gazdasag, meg Miskolcon is szerintem a rossz hire ellenere. Csak valamiert senki nem beszel a dologrol mert van par cuki epulet, meg egy hegy..amugy halott a hely.
2020. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Amikor eljöttem 2013-ban, fele annyit kerestem mint a kollegák a pesti irodában. És azóta csak tovább pusztult a hely a Páva rezsim csodálatos működése alatt. Igazából egy dolog tartja felszínen azt a várost, az pedig az egyetem és az ott dorbézoló külföldi hallgatók tömege, ami erre épül az pörög ezerrel. Pl ha bemész a belvárosba, láthatod, hogy rengeteg új hely nyílt, de ezek gyakorlatilag sárgákkal, arabokkal meg mindenféle skandinávokkal vannak csak tele.


Most mindenesetre látszik némi mozgás, van egy ipari park, ahol vagy 10 évig egy büdös gyár se volt, most építenek egy-kettőt, Thyssen Krupp lesz ott pl, na azoknál lehet próbálkozni, mert az hétszentség, hogy ezek nem fognak egyszerűen munkatársakat találni. Ugyanis ahogy az előttem szólók már megjegyezték, mindenki, aki tehette már régesrég elhúzott onnan.


Egyébként maga a város marha jó, szóval én szerettem ott élni, ha egyszer visszaköltözök Magyarországra, valószínűleg oda megyek vissza, de csak úgy, hogy távmunkában dolgozok valami Bp-i vagy külföldi cégnek.

2020. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
hát en a várost sem mondanam marha jónak. De az relatív. Aki a nyugalmat szereti es nem zavarja, hogy csak nyuggereknek vannak eventek annak jó. Egy bizonyos kor után lehet mindenki eljut erre a pontra. Engem pl megölne, hogy semmi nem tortenik amiert erdemes lenne elhagyni a házat. Meg az emberek kisvarosi, maradi gondolkozasa. Vannak akik szeretik..de valamiert 10bol9en innen Budapestrol szeretik nagyon, kethavonta egyszer hazajárva😃 de ez mar csak a véleményem, nem tények
2020. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Miért vagyok lepontozva?? Pécs a lehetőségek városa rengetek jól fizető állással és pezseg az élet? Mert én úgy tudom elég nagy a csóróság és az egész városban egy, max kettő disco van (amiből egy garantáltan üres) és annak ellenére, hogy egy nulla a hely, simán Pest fölé áraznak kb minden területen ..gondolom megtalálta a kérdést a sok lokálpatrióta aki vagy távolról szereti, vagy anyuci/apuci pénzeli valamilyen formában, vagy esetleg csóró és nem is akar rajta változtatni. Nem értem mi értelme van, hogy saját magatoknak hazudtok.
2020. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!