Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ugyanaz az irodai munkakör...

Ugyanaz az irodai munkakör egy vidéki gyárban vagy a bp-i központban jobb az önéletrajzban?

Figyelt kérdés

Fizetésben szerintem Pest jobb. Unokatestvérem harcol most velem, hogy kinek van jobb munkahelye, kinek lesz jobb a jövőben? Ő a vidéki gyárban van ugyanabban a munkakörben mint én Pesten. Irodai, diplomát igénylő munka. Ő azt állítja ő van a tűzközelben, mert ott gyártják a termékeket, én meg azt, hogy nálunk nemzetközi csapat van és akár elmehetek dolgozni a világon bárhová. Plusz mi a belvárosban vagyunk, kijárunk ebédelni, stb ők meg vidéken a város szélén ki sem léphetnek amíg tart a munkaidő.

Szerintem tiszta óvoda a téma, de állandóan velem versenyez és erről ír ki még viccesnek hitt facebookos képeket is. Ütőkártyája az, hogy a gyár számít a cégek fő-fő központjának, míg minket Pesten bármikor bezárhatnak.

Most el fog dőlni akaratlanul a vita, mert megtudtam, hogy ugyanarra az állásra jelentkezett mint én!


2020. márc. 6. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jól megfogalmaztad.


"tiszta óvoda a téma"

2020. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lesz ha a jövőben inkább nem is beszélgettek egymással, mégis milyen kapcsolat az ilyen, hogy az egymással való méregetés a szempont? Támogatnatok kellene egymást. Ha jól értem, ő vetette fel, hogy az ő munkahelye többet ér. Neked erre elég lett volna annyit válaszolni, hogy lehet, de én szeretek ezen a helyen dolgozni. Ha ezt ő továbbragozta volna, akkor figyelmen kívül hagyni, más témára menni. Vagy megmondani, hogy szerinted, mint unokatestvér nem az lenne a feladata, hogy méregessétek egymást.


A kérdés alatti történetet ha figyelmen kívül hagym, akkor ez a válasz: a budapesti központ fog jobban mutatni az önéletrajzban. A fővárosban való munkát külföldön jobban elismerik, főleg ha nemzetközi is a légkör. A vidéken való munkát legfeljebb a munkavégzés nyelve, vagy a feladatkör nemzetköziessége fogja meghatározni.

2020. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És mégis milyen munkakört láttok el, ami tök egyforma és mégis lehet közvetlenül a termelőterületen és egy ssc szerű távoli irodában is csinálni?

Mert nagyon nem mindegy.

2020. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mégis milyen munkakör? HR.
2020. márc. 7. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!