Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdag emberként dühítő érzés...

Gazdag emberként dühítő érzés szembesülni azzal hogy nem érdekli az embereket a pénzed?

Figyelt kérdés

Legalábbis nem tisztelnek miatta, hanem sunyi módon azon agyalnak hogy lehet kiszedni belőled?


A nőkről sosem tudhatod hogy őszinte érzésekkel fordulnak e feléd.


Hogy lehet lelkileg feldolgozni azt hogy te mint egyén, ember, férfi önmagában nem érdekli őket, hanem őket a bankszámlád, a luxusautóid stb. érdekli semmi más.



2020. márc. 7. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk nem úgy kell ismerkedni, mint az ócska retinegerek, hogy kibaxom a merdzso kulcsát az asztalra...
2020. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Én gazdagnak szàmitok, de lefosom ki mit gondol mert rend vsn s fejemben ès a lelkemben
2020. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Ja es pont ezert nem mutogatom hogy mim van. Van luxus autom de ritkan hasznalom. Vannak nagyon draga ruhaim de hetkoznap atlagosan oltozkodom. A hàz amiben lakom, na azon latszik m, de ide csak kozel allokat engedek.


Ja es kedves kerdezo: a penz, gazdagsag egyaltalan nem erdemel semmilyen tiszteletet.

Maximum az a befektetett energia, munka, találékonysag ami hozza segitett. De meg az sem annyira mert oriasi a szerencse faktor is.

2020. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Leszarom, engem sem érdekelnek az emberek.
2020. márc. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy gazdag ember a pénzével akar felvágni, akkor benne súlyos bajok vannak. Akkor nem tanulta meg a leckét, ami a meggazdagodással együtt jár. (Persze ha úgy hullott az ölébe minden, akkor nehezebb a dolga.)


Az érdekkapcsolatok már más tészta, mert ugye az nem rajtuk múlik. Valószínűleg sokuk fejében benne van az, hogy ez az illető vajon nem csak a pénzemet akarja-e.

2020. márc. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Es miért kéne tisztelni a pénzed miatt?
2020. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

tiszteletet nem a pénzem miatt kapok, hanem a személyiségem miatt. Nem akarja tőlem senki sem sunyi módon kiszedni a pénzemet.


Nőkről pontosan tudom, hogy őszinte érdeklődéssel fordulnak e felém vagy sem, pár randi alatt ez kiderül.


Megválogatom kikkel vagyok, kire szánok időt, így akit az autóm jobban érdekel mint én, azt gyorsan leépítem.


Te fejedben valami hatalmas káosz lehet az biztos!

2020. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Értelmes ember nem kérkedik a vagyonával. Személy szerint magasról teszek arra, hogy ki mit gondol a vagyoni helyzetemről.
2020. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Csak úgy süt belőled a nőgyűlölet, amiért nem kapod meg őket és nem fekszenek a lábad elé a pénzed miatt.

Szánalmas vagy.

Én is kaptam már olyan ajánlatokat, hogy eltartanak, nekem semmi dolgom nem lesz... hát az ilyen menjen vissza az anyjába. Tisztelni azt tudom, aki engem is tisztel. Aki szerint egy nőt csak a pénz érdekel, azt nem lehet tisztelni, mert egy jellemtelen, undorító féreg.

2020. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsere eleg vagyonosnak mondhato vagyok, de nagyon szomoru lennek, ha a penzem miatt tisztelnenek, vagy a penzem erdekelne a barataimat.


Ember vagyok, tiszteljenek (vagy utaljanak) az emberi ertekeim miatt, az az, ami szamit.

Eleg komoly agyi es emberi hianyossagrol tesz tanubizonysagot, ha valaki azt hiszi (vagy varja el ), hogy a penze miatt tiszteljek...

2020. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!