Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Netto 400 milyen fizetésnek...

Netto 400 milyen fizetésnek számit magyar viszonylatban?

Figyelt kérdés
28 éves pasi vagyok ennyit keresek . Szerintem kevés ismerőseim szerint jó pénz. Tulórázok is

2020. márc. 11. 06:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
7%
28 évesen ennyi volt a havi kiadásom. :)
2020. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
25%

Mit dolgozol konkrétan?

Mi a feladatod?

Én 350 ezerért tv-t nézek és alszok havi 15 napban.

Ha érdekelne, kifejtem bővebben!

2020. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ mit csinálsz, de alapvetően egy nyolc órás állásért jó pénz és Pesten is jó pénz, nem csak tanyán. De itt Gyakorikérdéseken ez mindenkinek apró pénz lesz, ezt megtanultam:D Itt mindenki 1 milliórol indul, de mellette van idő munkaidőben itt lógni. Ha ebből vonsz átlagot akkor napok kérdése és a Svájciak meg a Norvégok tömegesen elkezdenek idevándorolni, még akár ingázni is a kiemelkedő bérekért itt Magyarországon :D
2020. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
49%

"Itt mindenki 1 milliórol indul, de mellette van idő munkaidőben itt lógni."


Arra gondoltál már, hogy azok írogatnak ide munkaidőben, akik megtehetik, azért magas jellemzően az ide írogatók bére?

2020. márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ennyiből kényelmesen meg lehettnélni, Budapesten is, egyedül fenntartott albérletben is.


Ha az ember egyedül tart el családot, akkor lehet kevés, minden más esetben szerintem ez egy kifejezetten kényelmes összeg.


Én 27 vagyok, eddig rekordom 210 ezer + 8 ezer cafeteria volt. Sajátban ebből is kényelmesen tettem félre 40-50 ezer Ft-ot. Persze azóta az az összeg elment, de az más kérdés (nem iPhone-ra ment el)

2020. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
26%
mindenre van pelda es ellenpelda, de nem, nem gondolom. Azert az a munka amiert annyi penzt kifizetnek altalaban meg is kovetel valami szakertelmet, meg azert ki kell tolteni a 8 orat minimum, de inkabb tobbet. Azok az emberek többnyire nem gyakorikerdeseken vannak hetkoznap 2 orakor.
2020. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%

Hát nekem pl. szoftverfejlesztőként simán van időm írogatni ide napközben, mivel eleve számítógépen dolgozom, gyakorlatilag csak tabot kell váltanom a böngészőben.

Feltételezem elég sok irodai dolgozónál ez a helyzet.

Ellenben Józsikának a gyárban a sor mellet, vagy Marikának a McDonalds kasszánál nem feltétlenül van lehetősége ide írogatni, mikor WC-re sem mehetnek ki engedély nélkül.

2020. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
22%
# 17: Kicsit tévedésben vagy, lehet a munkakörödből adódóan kicsit beszűkültél a kockába.:D A gyári munkásoknak és a többi fizikai munkásnak is bizony van szabadideje és van köztük olyan is, aki érettségi végzettséggel több pénzt hazavisz a sor mellől, mint te. Csak úgy a miheztartás végett mondom.
2020. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
58%

Elképzelhető, hogy van ilyen, de nem ez a jellemző.

Legalábbis ha az átlag gyári munkás többet keresne mint én, akkor kicsit máshogy festene az ország képe :)

2020. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
29%
Igen tény és való, hogy ebben az országban akik a tényleges fizikai hasznos munkát végzik azok keresnek a legkevesebbet.
2020. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!