Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi lenne a...

Szerintetek mennyi lenne a reális fizetés ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Szombathelyen dolgozok egy 6 fős könyvelő irodában. Pénzügyi számviteli ügyintéző okj-m van, ez az első munkahelyem, és most vagyok itt egy éve.


Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ki mit gondol mennyi a reális fizetés.


2020. márc. 12. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 300 ezer havonta.
2020. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
300 bruttó
2020. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én egy ügyintézői állásra sokallom a 300 bruttót. 250 körül reálisabb lenne.
2020. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Help24 ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező!


Én a saját tapasztalataimból ki-indulva tudok válaszolni és nem a piac által publikált adatok alapján.


A pénzügyi-számviteli ügyintéző, mint szakma függ a "Felelősség" mértékétől és a vállalkozás, de leginkább vállalat nagyságától, valamint milyen szolgáltatást lát el, avagy biztosít.


Mivel írtad, hogy könyvelő irodáról van szó, ott sokszoros nagy felelősség uralkodik nem beszélve róla, ha igazán jól fut, mint cég azaz sok a megbízás és adat-bevitel/átvitel.


Jó magam által ezt minimum "300 000" ezer Ft-ra tudnám mondani.


Általam ismert információkból össze állított lista amiket ismeretségi köreimből tudok publikálni Neked, ha általánosan érdekelne:


Lidl Magyarország ~ Nettó 250 000+

Fiege Logisztika ~ Nettó 230 000+

Telekom ~ Nettó 300 000+

In-Management Zrt ~ Nettó 240 000 és 300 000 kötött.

Mediaworks Hungary Zrt ~ Nettó 230 000+

Coca-Cola Magyarország ~ Nettó 230 000 és 270 000 között.


*Ezek az adatok példaként leginkább viszonyítási alapot képeznek és a valós adatoktól eltérőek lehetnek az egyéb pótlékok/jutalmak/egyéb megtérítések miatt.


Tisztelettel:

Help24

2020. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezek max pesti számoknak mennek el.
2020. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szombathelyi cégnél vagyok adminisztrátor. Bruttó 300 a fizum. Nem nagy felelősség és nincs olyan sok munka. Nem is multi. Váltani szeretnék és ahol voltam interjún eddig, mindenhol reálisnak látták asszisztensi pozícióban a bruttó 300 ezret. Sőt volt olyan cég, ahol azt mondták, gondoljam át jól, mert ez nem túl sok. Ez mind Szombathelyen.
2020. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És neked milyen végzettséged van?


Nálunk az keres bruttó 300-at, akinek diplomája van és 10 éve ott van a cégnél... Én szakmai minimálbért kapok, de az elején még azt se kaptam meg, mert hiába volt meg a szakmám, nem olyan pozícióba vettek fel.

De én úgy hallom az ilyen kicsi könyvelő irodákban hasonló a helyzet szerte a városban. Ha lenne nyelvtudásom már elhúztam volna egy multihoz.

2020. márc. 12. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Érettségi. Bár idén meglesz a diplomám. De jelenleg nincs. Nagy a szórás. Én is meglepődtem, hogy ennyi fizut adnak.
2020. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!