Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetne itt moderátorna...

Hogyan lehetne itt moderátornak jelentkezni?

Figyelt kérdés
Sok időt töltök itt, bár főleg csak olvasgatok. Rengeteg oda nem illő kérdést és választ is jelentek. Ha már úgy adódna szívesen segítenék eredményesebben is. Gondolom ez nem fizetett állás, vagy ha mégis valami minimális lehet a dolog. Nekem inkább az lenne a lényeg, hogy az oldal színvonala kicsit vissza álljon. Már a kezdetektől jelen vagyok az oldalon és sokat esett a színvonal ami engem zavar. Szóval valaki esetleg tud némi infót adni?

2020. márc. 14. 22:28
 1/10 anonim válasza:
100%

Próbálj meg levelet írni nekik.

Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

2020. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Végülis nem mondasz hülyeséget :D

2020. márc. 14. 22:39
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Erre már én is gondoltam! Én is annyi időt töltök itt, és annyi kérdést - főleg kamut, amit viszont nem hisznek el - jelentek, hogy azért már fizethetnének is. Egyszer láttam itt moderátori álláshirdetést, tehát ez fizetéses állás, kérdés, hogy van-e üresedés. Könnyű, szórakoztató kenyérkereset.
2020. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell nekik, van Balázska, aki generálja az új kamukérdéseket, hogy nagyobbnak látsszon a forgalom, a problémás eseteket meg úgyis jelentitek ti önként és bérmentve - akkor minek fizessenek pluszban ezért?
2020. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Mert pl mikor több 1000 jelentés történik percenként is akár, meg kell nézni, hogy jogos-e, ha igen törölni, ha nem jóvá hagyni. Azért az se lehet kis munka. Meg ha pl este jelentek valamit az néha reggelig is ott van, pl párkeresés amit alapból törölnek, vagy valami zsidózós szöveg.

Meg tényleg nézni kell a jogosságot. Most pl politikai rovatnál ha úgy van azt is eltudom képzelni hogy az összes kérdést és az összes választ jelenti valaki ha fideszes írja akkor egy buzgó ellenzéki, ha ellenzéki írja akkor egy buzgó fideszes.


Meg alapból nem a pénzért csinálnám. Ha adnak érte valamit nem ellenkeznék nyílván. De most ha úgy is itt vagyok ilyen "önkéntes" munkának is szívesen csinálnám.

2020. márc. 14. 22:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezek a szempontok.

A kutyát nem érdekli, hogy x kérdés rossz kategóriában van, vagy csúnyán beszéltek veled. Az majd megoldódik.

Ami érdekli őket, hogy az Alkotmánybíróság határozata alapján ők felelnek a gyűlöletkeltő tartalmakért, így azokat azonnal le kell radírozni, különben pénzbünti vagy még rosszabb lehet.

Nyilván csak erre koncentrálnak, a többit meg jelentheted te, de csak akkor fogják megcsinálni, mikor épp van kedvük.

Erre sztem elég a jelenlegi stábjuk.

De persze próbálkozni lehet.

2020. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt mar, hogy hirdettek itt az oldalon, meg a Webminute-en, hogy keresnek moderatort. Mostanaban nem volt, ennek mar par eve. Gondolom ha keresnenek ujakat, megint hirdetnenek.
2020. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 gondolom a zsidózás is ide tartozik, vagy az hogy 16 éven aluli van az oldalon, mert ugye azért is ők kapnak. Az ilyet egyből jelentem, de sokszor csak másnap törik, néha nem ritka a 12 órás idő sem.

Most az ilyeneket hogy trágárkodás nem törlik egyből hát istenem... De ők se olvassák el minden nap az összes kérdést és a választ. Csak azokról tudnan amiket jelentenek. De amit jelentenek miért jelentik? Azt bizony el kell olvasni, meg kell nézni.

Hogy pl egy cigányozós válasz most az sértő vagy sem? Én ha emlitek cigányokat is valami kapcsán akkor azt tisztelettel teszem, soha nem volt még ilyen miatt törölve 1 válaszom se, bár nem is sűrűn írok ilyet, de gondolom érted.

Nem igazán tudják hogy miért lett jelentve, amíg nem olvassák el.


Én meg ha úgy is itt vagyok egész nap szívesen segítenék, nem valami haszon szerzés miatt. Azt se tudom mennyi bevétele lehet az oldalnak, hiszen hírdetés se nagyon van, pár névtelen támogató akad-e ?

Szóval nem azért jelentkeznék, mert dőlnének a milliók. Azt se hiszem, hogy egyáltalán 10ezret kapnék érte havonta.

De mint mondtam rengeteget vagyok itt. Minden témát olvasok (kivéve a szexualitást, az valami undorító), de minden más kategóriát olvasok és ha érdemben tudok válaszolni akkor hozzászólok. Most hogy csak bámészkodok, vagy ami úgy van törlöm is nekem ugyan mindegy lenne, az oldalnak meg segítség.

2020. márc. 14. 23:51
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Jól kell tudni segget nyalni és árulkodni, akkor lehetsz.
2020. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
21%
Beteg vagy??
2020. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!