Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tompalátóként dolgozhatnék...

Tompalátóként dolgozhatnék nehézgépkezelőként? Mit lehet tudni erről a szakmáról és nekem megérné-e? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Diplomás tartós munkanélküli vagyok nulla munkatapasztalattal és semmi elhivatottsággal valamint talpraesettséggel (nyelvtudás szintén gyér). 30 helyre beadtam a CV-met de semmi esélyem sehol. Ezért valami szakmát szeretnék nagyon gyorsan kitanulni és munkába állni még mielőtt a koronavírus miatti gazdasági válság begyűrűzne. Érdekel valamilyen szinten a gépkezelés (daru, markoló stb), mert elvileg ez a terület hiányszakma és nem tűnik annyira bonyolultnak. Viszont a bal szemem tompalátó (korrigálással is csak 70%-os) a jobb viszont elvileg jó, mert azt megműtöttem. Illetve nagyon vékony is vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy alkalmas lennék-e erre a végzettségre vagy ha nem akkor milyen alternatívák vannak, amit pár hónap alatt elvégezve tuti lenne állásom? Nem szeretnék éhenhalni, mert a szüleimmel élek (közülük is csak apám dolgozik), semmi megtakarításom és sehova nem vesznek fel. A szakmámba mert nincs tapasztalatom és nyelvtudásom, más munkakörbe meg azért, mert túlképzett vagyok.

2020. márc. 15. 12:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!