Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan fogom fizetni az...

Hogyan fogom fizetni az albérletem?

Figyelt kérdés
A vírus miatt úgy néz ki, hogy nem fogok tudni megkeresni annyi pénzt, hogy kifizessem az albérletem hó végén. Alkalmi mumkavállalóként dolgozom heti 1-2 napot egy cégnél. Tudtommal így nekik semmilyen kötelezettségük nincs felém, hogy segítsenek. Emelett szüneteltetve van az egyéni vállalkozóim, most akartam újraaktiválni, de mivel turizmussal kapcsolatos, így annak lőttek szintén. Van esélyem, hogy a váratlan helyzetre hivatkozva, felmondhassam az albérletem (anélkül, hogy elbuknám a kauciót) vagy később fizethessek. Nem magánszemélytől bérlek, hanem lakáskiadással foglalkozó cégtől, akik elég szigorúak általában. Csak a törvényben levő dolgok érdeklik őket, személyes alkudozás nincs.
2020. márc. 16. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem tudsz most annyit megkeresni, akkor felhasználod az eddig megtakarított pénzedet.
2020. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj dolgozni a Tescoba. Most rövid távra keresnek egy rakás embert.
2020. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!