Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akiknek a korona-vírus betörés...

Akiknek a korona-vírus betörése előtt nem volt munkája azok most húzzák meg magukat?

Figyelt kérdés

Csak arról beszélnek hogy akinek van munkája és ha a vírus miatt nem tudnak dolgozni akkor menjenek betegszabadságra. De mi van azokkal akiknek a korona vírus előtt felmondtak/felmondott stb?

Munkát találni nem a legegyszerűbb most, meg ki akar emberek között lenni ha nem muszáj. Szóval ha valakinek nincs most munkaviszonya akkor ő vele mi lesz ezekben a hónapokban?


2020. márc. 18. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanaz ami az elmúlt hónapokban amióta nincs munkád.

Miért mond föl valaki, amíg nem másik munkahelye ha nincs tartaléka?

2020. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Ugyanaz ami az elmúlt hónapokban amióta nincs munkád."


Igen, csak most tuti hogy még hónapokig nem is lesz. Nem az én hibámból.


"Miért mond föl valaki, amíg nem másik munkahelye ha nincs tartaléka?"


Én pl azért mondtam fel mert 100 km-re költözött a cég, és emiatt kb napi 13-14 óra lett volna a munka utazással együtt heti 5-6x. Plusz még néhány dolog miatt, tehát nem azért mert lusta vagyok dolgozni de olyan körülmények voltak hogy már alig vártam hogy vége legyen.

2020. márc. 18. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Na akkor egy kicsit kipihened magad. 3 hónapra úgyis kapod a juttatást, utána meg visszaáll a rend (remélhetőleg) és találsz munkát. Vannak nálad sokkal rosszabb helyzetben lévők is.
2020. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

tescoba fölvesznek szinte azonnal, mivel nincs emberük aki kiszállítaná az online rendelést, vagy csak összekészítené..


átmenetelig jó lenne, míg nincs más/jobb

2020. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos hasonlo szitu.

Szappankeszitesre es tyúktartasra-h legyen tojas adtam a fejem.

Ma jart le az allaskeresesi tamogatasom es MOSTANTOL SEMMILYEN SEGÉLYT NEM ADNAK! 0 FORINTOT DE KELL MAGADNAK FIZESD A TB-t 45nap mulva. Ferjnel vagyok es neki tobb a fizuja ami allitolag eleg 2re.


Ti mit csinaltok engem is erdekel

2020. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ha lejárt az álláskeresésid is, miért is kapnál bármilyen további segélyt?
2020. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!